Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOAN KSTB6077, dekoder od T-Mobile
#1
Czy ktoś już posiada te dekoder? Chciałbym zapytać o opinie. Głównie zależy mi na netflixie i kodi.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(09-07-2019, 06:27 AM)Kamild0 napisał(a): Głównie zależy mi na netflixie i kodi.

Hmmm teoretycznie wszystko powinno działać good...Netflixa dostajemy z "urzędu", jest Android TV, więc Kodi raczej bez problemu, plus obsługa treści 4K HDR, wyszukiwanie głosowe Google'a oraz wbudowany system Chromecast, jest nawet tuner DVB-T...co do cen pakietów+wspomniany sprzęt, cięzko wyczuć czy jest to oferta tzw. "konkurencyjna" [Obrazek: g075.gif]

Za "chwilę" zapewne pojawią się w sieci miarodajne opinie o wymienionym dekoderze, od strony czysto użytkowej, póki co zagadnienie zbyt świeże...

[Obrazek: a87597dc30c62004.jpg]

[Obrazek: 35ba288d1bc4329c.jpg]
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź Smile
Bardziej chodzi mi o to czy da radę na tym zainstalować kodi, bo na chwilę obecną mam jakiegoś alfawise i tam kodi działa ok a netflix niestety kiepsko. Na tym alfawise mam zwykły android, nie wiem jak to działa na android TV.
Odpowiedz
#4
Tu masz trochę danych technicznych:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Na papierze wygląda lepiej niż urządzenie playa, jeśli nic nie kombinowali z ankiem i nie poblokowali czegoś tam, powinien dawać radę.
Odpowiedz
#5
Ale co oni wszyscy mają z tymi 2/8GB to nie rozumiem? Smile

Swoja drogą branie pakietu za 99zl plus 10zl za sprzęt miesięcznie tylko dla samego pudełka to dość ciekawa postawa chyba że ktoś idzie na wygodę i chce załatwić wszystko jednym podpisem Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości