Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Od czasu wyjścia wersji stabilnej jadę na stabilnej. Z nightly pożyczyłem jedynie plik od pvr.simpleclient.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Więc moje przypuszczenia nie były trafione Sad CoreELEC to jednak inny świat maja mocno przebudowane Api. W końcu to oni Archiwa doprowadzili pod nasze strzechy Smile Dobranoc.
Odpowiedz
Posiadam teleelevidenie i oglądam za pomocą aplikacji w TV "SS IPTV". Często na kanałach sportowych (bo głównie te oglądam) zacina się obraz. Czy u was też tak jest?
Serwer mam wybrany Cloud4 Polska
Odpowiedz
W pierwszej kolejności spróbuj zmienić serwer na inny, zazwyczaj dobrze idzie na serwerze dla Polski ale może zmień na 2 na nim też dobrze idzie .jak nie pomoże zmień apke. Mnie SS nie przypasowało, używam iptv, lub tvirl bo na Android TV obsługuje live channels, raczej na nich się nie przycina. Dobrze jeszcze działało na Smartiptv nawet było archiwum ale to płatna apka a zastępstwa z obsługą archiwum nie znalazłem.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(27-09-2019, 07:17 PM)bigtoy napisał(a): Mnie SS nie przypasowało

Posiadam telewizor Philips (z ich systemem) i tutaj niestety niema możliwości instalacji innego programu.
Odpowiedz
(27-09-2019, 09:44 AM)szymon189 napisał(a): Posiadam teleelevidenie i oglądam za pomocą aplikacji w TV "SS IPTV". Często na kanałach sportowych (bo głównie te oglądam) zacina się obraz. Czy u was też tak jest?
Serwer mam wybrany Cloud4 Polska

spróbuj ustawić sobie większy bufor.
Odpowiedz
REKLAMA:



(27-09-2019, 09:44 AM)szymon189 napisał(a): Posiadam telewizor Philips (z ich systemem) i tutaj niestety niema możliwości instalacji innego programu.

Na pewno nie ma tam innej apki do iptv ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(28-09-2019, 08:25 AM)tompatrz napisał(a):
(27-09-2019, 09:44 AM)szymon189 napisał(a): Posiadam teleelevidenie i oglądam za pomocą aplikacji w TV "SS IPTV". Często na kanałach sportowych (bo głównie te oglądam) zacina się obraz. Czy u was też tak jest?
Serwer mam wybrany Cloud4 Polska

spróbuj ustawić sobie większy bufor.
Tego nieda się ustawić w SS IPTV
(28-09-2019, 11:49 AM)bigtoy napisał(a):
(27-09-2019, 09:44 AM)szymon189 napisał(a): Posiadam telewizor Philips (z ich systemem) i tutaj niestety niema możliwości instalacji innego programu.

Na pewno nie ma tam innej apki do iptv ?

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

W galerii aplikacji jest jeszcze Vintera.TV, SmartUP TV, You TV, vTuner, IPLA, ale w nich chyba się nieda tego oglądać.
Odpowiedz
Z tego co zerknołem na Googla to te dwie pierwsze powinny obsługiwać iptv. Poruszam się trochę po omacku w tym temacie bo nie mam Philips ani nie podałeś jaki masz model tv czy system Smart. Mam również wrażenie że cała ta galeria aplikacji to jest to co już jest zainstalowane a powinien być jeszcze "sklep" z aplikacjami, zazwyczaj w tv ze smartem jest kilka aplikacji do iptv

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Czy u Was też podczas oglądania źle pokazuje obraz? Oglądam właśnie mecz i obraz jest nie wyraźny.
Drugie pytanie w TeleEleVidenie jest:
Apple HLS playlist:
Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming) playlist:
MPEG-TS (M2TS) playlist:
Outdated HLS playlist:

Który link wybrać najlepiej?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości