Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nc+go
#1
Witam
Czy działa u Was nc+go, zainstalowałem APK ale obraz mam w poziomie bez możliwości zalogowania się. Napiszcie proszę jak rozwiązaliście problem.
Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A jaką wersję zainstalowałeś, trzeba zainstalować wersję na tablet i nie ma większych problemów z działaniem, oczywiście do obsługi potrzeba myszka

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
(29-09-2019, 07:38 AM)bigtoy napisał(a): A jaką wersję zainstalowałeś, trzeba zainstalować wersję na tablet i nie ma większych problemów z działaniem, oczywiście do obsługi potrzeba myszka

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Dziękuję za pomoc, faktycznie apka działa.
Czy bez myszki da się zalogować, jakaś aplikacja?
Odpowiedz
#4
Nie napisałeś co masz za system na swoim urządzeniu do Android tv jest nawet oficjalna apka By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Poza tą jest sporo apek do sterowania za pomocą telefonu, poszukaj, przetestuj zobaczysz która ci przypasuje, ja osobiście kupiłem airmause jest wygodniesza od telefonu.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#5
(29-09-2019, 08:17 AM)bigtoy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Poza tą jest sporo apek do sterowania za pomocą telefonu, poszukaj, przetestuj zobaczysz która ci przypasuje, ja osobiście kupiłem airmause jest wygodniesza od telefonu.

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka
Racja, mam mi boxa.
Tą aplikację mam i działa super ale na samej apce nc+go nie widać ruchów.

Możliwe że złą aplikacje na tablet mam?
Odpowiedz
#6
Kiedys jak uzywalem nc+go to tylko klawiatura z touchpadem dawała radę.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(29-09-2019, 09:35 AM)mjw napisał(a): Kiedys jak uzywalem nc+go to tylko klawiatura z touchpadem dawała radę.
Co Ty teraz nawet nie drgnie, pamiętasz jaką wersję nc+go miałeś? Może tu leży problem
Odpowiedz
#8
Nie pamiętam jaką wersję, możesz też zainstalować na telefonie i dodać do ulubionych co chcesz obejrzeć, wtedy w aplikacji na tv boxie też się pokaże w ulubionych.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
(29-09-2019, 10:41 AM)mjw napisał(a): Nie pamiętam jaką wersję, możesz też zainstalować na telefonie i dodać do ulubionych co chcesz obejrzeć, wtedy w aplikacji na tv boxie też się pokaże w ulubionych.
Mam na v telefonie nc+go i działa, dodać do ulubionych i się pokaże na mi boxie, serio? Ale to będzie stream z telefonu na boxa?
Odpowiedz
#10
Pokaze się w ulubionych w aplikacji nc+go w tv box wiec bedziesz mial latwiejszy dostęp z poziomu tv.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości