Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
@adrt8v jakiego masz tam androida?
@muzior miałem jednego m8s pro plus z przyciskiem reset. Do drugiego dolutowałem Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



android 5.1 obecnie siedzi od kupienia.
# Kodi rządzi #
(15-12-2019, 08:38 PM)mjw napisał(a): @muzior miałem jednego m8s pro plus z przyciskiem reset. Do drugiego dolutowałem Tongue

I gdzie zamontowałeś przycisk ? Masz jakieś zdjęcia może ? To byłby w sumie dobry sposób
Do twojego jest nawet 7.1: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A sposób instalacji to tak samo jak odceglenie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@muzior już nie mam dostępu do tego z dolutowanym ale wlutowałem w te miejsce mikroprzełącznik kątowy gdzie powinien on być: [Obrazek: Screenshot_12.jpg]

Podziękowali: muzior
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ok dzięki super, ale tak jak wspomniales. Jaki sens instalować nowszy android jak na starym nawet lagowało przy tej konfiguracji. No chyba, że nowy andek go odmuli chodź wątpię.
# Kodi rządzi #
adrt8 na CE nie bedzie Ci działać orginalny pilot od boxa poprzez bluetooth, ale system działa lepiej, osobiście używam pilota od tv.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



Już mam wgrany na internal coreelec. Za pierwszym razem i żadnych problemów Smile Androida już nie używałem na nim od roku ponad, więc się obejdzie dalej.

Rozruch do ekranu głównego trwa o dziwo dłużej niż z karty. Potem chodzi ok.
# Kodi rządzi #
Witam.
Dzisiaj próbowałem znowu odpalić CE i dalej to samo, error in mount flash wyskakuje, obraz nagrywałem rufusem jak i balenaetcher i to samo wyskakuje więc definitywnie żegnam CE gdzie nawet go nie używałem.
Dla przypomnienia moj post e screenem to #958
(15-12-2019, 10:21 PM)Thomson_T napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=17599#pid17599
Poszło bez problemu, dzięki.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości