Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
#61
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
po wpisaniu kodu zapisz konfigurację
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#63
(15-02-2020, 06:28 PM)sky02 napisał(a): Zrób ustawienia fabryczne antka na tv, a potem aktualizację. To jest strasznie dziwne. Jak masz w sieci inny sprzęt, to zrób test prędkości i podaj wynik i na czym zrobiłeś.
zrobilem ustawienia fabryczne poaktualizowałem wszystko łacznie z softem Tv i problem nadal występuje,dzwoniłem do serwisu rtv i ponoć to wina androida 9 i iptv .faktycznie po odinstalowaniu tivimate netflix youtube i inne serwisy chodza ok bez zadnego zawachania a gdy tylko zainstaluje tivimate tak jakby blokowało łącze internetowe
bez zainstalowanego tivimate speedtest pokazuje na tv 31mb/s download 50mb/s upload +/- 2mb   to samo na miboxie i laptopie,  a jak zainstaluje tivimate to po wlaczeniu speedtestu na poczatku jest predkosc ok 5mb dopiero pozniej wstakuje na ok 20mb/s i na tym staje . sprobuje jeszcze uruchomic na aplikacji teleelevidenie lub kodi czy bedzie tak samo
Odpowiedz
#64
(19-02-2020, 09:58 AM)glibo napisał(a): dzwoniłem do serwisu rtv i ponoć to wina androida 9 i iptv .
gdy tylko zainstaluje tivimate tak jakby blokowało łącze internetowe

To jest dopiero "wybryk techniki" [Obrazek: s025.gif], nie "uwierzysz ", ale połączenie TiviMate + Android TV 9, daje super rezultat, bez żadnych utrudnień ruchu sieciowego, efekt finalny odbioru fenomenalny [Obrazek: k045.gif]

Ja to bym niezwłocznie "zajrzał", do ustawień konfiguracyjnych routera [Obrazek: a015.gif]

glibo napisał(a):sprobuje jeszcze uruchomic na aplikacji teleelevidenie

Oooo właśnie [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#65
(19-02-2020, 11:52 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(19-02-2020, 09:58 AM)glibo napisał(a): dzwoniłem do serwisu rtv i ponoć to wina androida 9 i iptv .
gdy tylko zainstaluje tivimate tak jakby blokowało łącze internetowe

To jest dopiero "wybryk techniki" [Obrazek: s025.gif], nie "uwierzysz ", ale połączenie TiviMate + Android TV 9, daje super rezultat, bez żadnych utrudnień ruchu sieciowego, efekt finalny odbioru fenomenalny [Obrazek: k045.gif]

Ja to bym niezwłocznie "zajrzał", do ustawień konfiguracyjnych routera [Obrazek: a015.gif]

glibo napisał(a):sprobuje jeszcze uruchomic na aplikacji teleelevidenie

Oooo właśnie [Obrazek: r010.gif]

router ustawiony na kanal 6 pasmo 20Mhz brak zaklocen na sieci wifi 2.4 -5ghz nie dostępne w tym TV

nawet jak podpiąłem pod LAN to buforowanie bez zmian .
Odpowiedz
#66
Mam problem z archiwum na tv Samsung z aplikacją Smart IPTV. Wszystko działa super, kanały się wczytują itp ale nie działa poprawnie archiwum. Mam listę "MPEG-TS (M2TS) playlist: Online autodetect:" bo tylko na tej działa mi archiwum (na tej pierwszej Non-Apple devices (+ VLC & multilingual streaming/subtitles) playlist: mam zawsze "seeking"), ale dźwięk rozjeżdża się po paru minutach oglądania. Telewizor podłączony kablem do routera, internet 1Gb/s. Ktoś ma jakieś rady co z tym zrobić? Zastanawiam się już nad zakupem MiBoxa, bo już mi nerwy siadają przy Tizenie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Weź lepiej kup jakiegoś boxa bo ten tizen to się nadaje. Tongue Żadna lista z non-apple devices nie działa z archwium?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#68
(15-02-2020, 11:18 AM)glibo napisał(a): posiadam tv tcl z androidem 9 i wraz z aplikacja tivimate premium wczytuje liste Online autodetect: , lub SS-IPTV Player: programy sie wczytuja, ale gdy chce oglądać ciągle buforuje, ktoś wie czego to wina?

(19-02-2020, 12:14 PM)glibo napisał(a):
(19-02-2020, 11:52 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(19-02-2020, 09:58 AM)glibo napisał(a): dzwoniłem do serwisu rtv i ponoć to wina androida 9 i iptv .
gdy tylko zainstaluje tivimate tak jakby blokowało łącze internetowe

To jest dopiero "wybryk techniki" [Obrazek: s025.gif], nie "uwierzysz ", ale połączenie TiviMate + Android TV 9, daje super rezultat, bez żadnych utrudnień ruchu sieciowego, efekt finalny odbioru fenomenalny [Obrazek: k045.gif]

Ja to bym niezwłocznie "zajrzał", do ustawień konfiguracyjnych routera [Obrazek: a015.gif]

glibo napisał(a):sprobuje jeszcze uruchomic na aplikacji teleelevidenie

Oooo właśnie [Obrazek: r010.gif]

router ustawiony na kanal 6 pasmo 20Mhz brak zaklocen na sieci wifi 2.4 -5ghz nie dostępne w tym TV

nawet jak podpiąłem pod LAN to buforowanie bez zmian .

jeśli ktoś ma również taki problem niech nie szuka przyczyny ,po prostu ten tv ma problem z iptv i na obecną chwile nie ma na to pomocy
Odpowiedz
#69
Witam Wszystkich Smile

Pytanie z innej beczki - nie ma już możliwości rejestracji - pytałem, to mi odpisał że jest to zaorane na amen. Czyżby za dużo userów, czy zwija powoli interes? Macie pomysła ? Smile
Odpowiedz
#70
Za dużo userów ponoć.

Podziękowali: dadasiek
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości