Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe testowe EPG epg.ovh/pljs.xml
#1
Witam. W tym wątku zgłaszamy błędy oraz problemy z epg : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: mateo10
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(14-04-2020, 12:05 AM)sky02 napisał(a): zgłaszamy błędy oraz problemy z epg 

A mogę pochwalić?! [Obrazek: e020.gif]
Więc chwalę, wszystko good [Obrazek: a075.gif]

[Obrazek: 783b488b22451932.jpg]

Tak, przetrwamy! [Obrazek: a020.gif]
Odpowiedz
#3
@sky02 trzeba było napisać jakie zmiany Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Na kodi z IPTV Simple Client tv jvc lt-40cf 890 z fire tv Amazon Alexa - działa.
Odpowiedz
#5
Dzięki za listę. Od kilkunastu dni używam waszego epg i wszystko jest ok. Obecnie przeszedłem na nową wersję i również wszystko jest w porządku Smile W starszej wersji lepsze było dla mnie jedynie to, że opisy były bardziej szczegółowe.

Pierwsze zdjęcie to stare epg, drugie to nowe:
[Obrazek: IMG-20200415-115219-Kopiowanie.jpg]
[Obrazek: IMG-20200415-115419-Kopiowanie.jpg]

Tak samo tutaj, tylko kanał inny:
[Obrazek: IMG-20200415-113645.jpg]
[Obrazek: IMG-20200415-114205.jpg]

Wcześniej, dla seriali, czy bajek był widoczny sezon, odcinek, a także opis danego odcinka. Teraz widać tylko ogólny opis danego programu. Dotyczy to wielu kanałów - ogólnych, dziecięcych, sportowych. Od razu dodaję, że nie jest to dla mnie problem - żona i dzieciaki zauważyły, że coś się zmieniło i że wcześniej było lepiej Wink Tak czy siak, wykonujecie kawał porządnej roboty.
Odpowiedz
#6
EPG bez zastrzeżeń , lista czytelna
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@adrt8v to temat o testowym EPG, a nie o wolnym przełączaniu. Co to ma do tematu? Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Witaj @By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Widzisz, jedni chcą więcej informacji a inni tylko czystszego przekazu. Masz od razu ripostę pod swoim wpisem od @By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Fajnie jest jak przeglądamy epg na 50 calowym tv a już lipa jak odpalamy na telefonie Wink Trzeba łapać złoty środek. Zmiana była także dostawcy i to on ogarnął co jest bardziej ważne. Inne seriale mają epizody itd... Zdaję sobie sprawę że nie wszędzie to widać, dla tego są te testy. My bazujemy i martwimy się o kodi, a że niektóre APK są do tył no cóż trudno. I tak staramy się by działało to wszędzie.Trzeba pisać do nich. Fajnie że piszecie że działa i że ok Smile Tyko prosił bym bardzo byście pisali na jakim systemie i jaki program, apka.  Tak jak to wzorcowo napisał @By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie sugestię oraz opinie. Nie zapominajcie o @Jaca bez niego, nie było by tego projektu Wink
Odpowiedz
#9
Big Grin 
To i ja się podzielę tym co zauważyłem sprawdzane na Windows 10 64bit Kodi 18.6 w "starej" wersji niektóre programy mają EPG w tej testowej już nie, na zrzutach pokażę przykłady. Ale chcę zaznaczyć, że poza tym wszystko działa super a może nawet superowiej  Smile o jakie programy chodzi:

FILMBOX FAMILY
MUSIC BOX UA HD
TRACE URBAN

to nic ważnego no może poza FILMBOX FAMILY tak tylko zgłaszam co zauważyłem i wielkie, wielkie dziękuje

Testowe
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Stabilne
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Testowe
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Stabilne

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#10
(16-04-2020, 03:22 AM)p3t3n3t napisał(a): EPG w tej testowej już nie

FILMBOX FAMILY

[Obrazek: a015.gif]

Android TV 9, TiviMate Premium

[Obrazek: d1b17a27f6172468.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości