Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka do IPLI - pytanie o m-TVGuide
#1
Cześć wszystkim.

Mam pytanie o to, czy jest jakaś dedykowana wtyczka do IPLI. Z tego co się rozeznałem, to nic takiego nie ma.

Wiem, że IPLĘ obsługuje wtyczka m-tvGuide. Czy można jakoś wyłączyć w tej wtyczce inne funkcje (EPG, telewizja ipt.), żeby przy starcie wyświetlało się np. tylko IPLA właśnie?

Mam wykupioną listę m3u, działające EPG i nie potrzebuję tych rzeczy we wtyczce m-TVGuide. Idealnie byłoby żeby można było te funkcje wyłączyć w ustawieniach a włączyć tylko IPLĘ.

Próbowałem tak zrobić, czyli włączyłem obsługę IPLI a resztę zostawiłem puste i wyłączone ale niestety przy starcie wyświetla się błąd związany z EPG i nic nie działa.

Jest szansa na przerobienie tej wtyczki, żeby bez TV i EPG działała obsługa poszczególnych stron (w tym IPLI)?

Pewnie nie ma na to za wielkich szans ale zapytam. Z funkcją, dzięki której możnaby wyłączyć nieużywane funkcje ta wtyczka byłaby super Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Odpowiedz
#3
Tak zrobię Smile

Dzięki za info.
Odpowiedz
#4
(14-04-2020, 02:07 PM)kokosz887 napisał(a): tylko IPLA
tylko IPLĘ.
obsługę IPLI
nic nie działa
obsługa(w tym IPLI)?
ale zapytam.

Czyli w domyśle, życzysz sobie oglądać materiały filmowe z IPLA, za pośrednictwem jakiejś wtyczki, bez reklam?
Odpowiedz
#5
Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem wcześniej o co mi chodzi. Wiem, że nie ma w tej chwili dedykowanej, dobrze działającej wtyczki do IPLI. Wiem też, że wtyczka m-TVGuide obsługuje IPLĘ (nie wiem w jakim zakresie, bo bez EPG nie chce mi się ta wtyczka odpalić).

Niestety (pewnie tylko dla mnie) wtyczka m-TVGuide to kombajn z wieloma opcjami i IPLA jest tam tylko dodatkiem.

Mi chodzi o to, że fajnie byłoby móc wyłączyć w tej wtyczce obsługę telewizji, EPG i innych rzeczy a włączyć sobie np. tylko obsługę IPLI.

Czyli coś w stylu:
Odpalam wtyczkę m-TVGuide >> Klikam przycisk "IPLA" >> Odpala mi się menu z wyborem filmów i seriali

Nie mam pojęcia czy tak się w ogóle da, więc jakby co, to niech nikt nie myśli, że "o przyszedł i mu tu wtyczki chce żeby przerabiać".

Ja tylko podpowiadam możliwą funkcjonalność, ale że się nie znam na programowaniu, to nie mam pojęcia czy wymyślona przeze mnie funkcjonalność ma sens i da się to zaimplementować.

Co do reklam, to tak jak pisałem. Nie znam się na tym i nie wiem, czy w ogóle da się odpalić filmy i seriale z IPLI w KODI a co dopiero bez reklam Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
W sd-xbmc ipla działa jakotako Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(14-04-2020, 03:39 PM)mjw napisał(a): W sd-xbmc ipla działa jakotako Wink

Taaaa, na przykład kultowy polski western "Wilcze echa ", uruchamia bez problemu [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#8
W sumie faktycznie SD-XBMC działa całkiem spoko. A czy ktoś się orientuje, czy trudno przerobić samemu taką wtyczkę? Da się pousuwać jakieś wpisy w plikach żeby po odpaleniu wtyczki SD-XBMC odpalała się od razu zawartość podkategorii IPLA (KATEGORIE, WYSZUKAJ, HISTORIA)?
Odpowiedz
#9
(14-04-2020, 04:20 PM)kokosz887 napisał(a): IPLA 

Gdzie jest haczyk, będąc takim funboyem IPLI, że nie korzystasz z mega wygodnej, dedykowanej, oryginalnej aplikacji IPLA, tylko w nieskończoność będziesz szukał kwadratowych jaj, na tej płaszczyźnie?
Odpowiedz
#10
Nie jestem fanbojem IPLI. Po prostu lubię sobie czasami włączyć jakiś głupawy serial, a niektóre są tylko tam dostępne. A przerobić bym sobie chciał, bo inne podkategorie nie są mi potrzebne i tylko zaśmiecają mi wygląd wtyczki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości