Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
czy nowa wersja cos dodaje?

Podziękowali: carlito
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-04-2020, 03:57 PM)smilej napisał(a): czy nowa wersja cos dodaje?


Tak dostarcza niezapomnianych wrazen i problemów ,przynajmniej z moich testów tak wynika 

na dzień dobry problem z vpn na moim boxie nic ne odpale wersja 1.0.46_03_08_2019 działa OK
małe problemy z akceleracją jak już zaskoczy czarny ekran

sprzęt to nie rarytas "gt-mini-a" ale nie spotkałem się z większymi problemami a już na pewno nie na libreelec
Odpowiedz
Ostatnia wersja na której działa vpn to 1.0.82. W wyższych zrobili bloka, jak aplikacja wykryje w systemie działający VPN to niczego nie zobaczycie.

Zrobili to aby ubić adblokery działające w oparciu o VPN na localhoscie. Do tej pory wystarczyło zainstalować blokada, dns66 itp. aby ubić wszystkie reklamy, teraz player stanowi wyjątek i zostaje downgrade do wersji 1.0.82 lub zastosowanie pi-hole/adguard home. Jest jeszcze blokowanie po dns'ach ale tutaj np. hbo go ma problem, dnsy adguarda blokują za dużo i hbo wali błąd 5.1 Smile
Odpowiedz
A no jest cwaniak ,tylko z czym on się zapętla...

    .line 18
    new-instance v0, Lcom/google/android/datatransport/cct/a/zzy$zzc;

    const/16 v14, 0x11

    const-string v15, "VPN"

    invoke-direct {v0, v15, v14, v14}, Lcom/google/android/datatransport/cct/a/zzy$zzc;-><init>(Ljava/lang/String;II)V

    sput-object v0, Lcom/google/android/datatransport/cct/a/zzy$zzc;->zzr:Lcom/google/android/datatransport/cct/a/zzy$zzc;
Odpowiedz
Proszę o pomoc, zainstalowany player 1.0.8 na amazon fire tv stick 2gen aplikacja działa ale nie uruchamia się żaden program, film, serial, zainstalowanie Google Play service nie pomaga
Odpowiedz
(28-04-2020, 10:10 PM)wentyl8688 napisał(a): Proszę o pomoc, zainstalowany player 1.0.8 na amazon fire tv stick 2gen aplikacja działa ale nie uruchamia się żaden program, film, serial, zainstalowanie Google Play service nie pomaga
Zobacz wersję: "player_1.0.38_patched_tv.apk". Mam ten sam sprzęt i podana wersja u mnie działa (wcześniej były z nią problemy, ale wczoraj sprawdzałem po dłuższej przerwie i wszystko jest ok).
Odpowiedz
REKLAMA:



Rogalsiu możesz dać jakiś link żeby pobrać downloaderem bo to co znalazłem na chomiku wyskakuje że jest nie. apk tylko .aspx i nie chce się uruchomić instalowanie
Odpowiedz
(01-05-2020, 06:28 PM)wentyl8688 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  - ta wersja działa na moim Amazon Firestick drugiej generacji, chociaż wcześniej sprawiała problemy (albo nie odtwarzała żadnego wideo, albo zatrzymywała odtwarzanie co kilkanaście(dziesiąt) sekund. Nie wiem jak, ale po kilku miesiącach nieużywania tej apki wszystko naprawiło się samo :o

Dla tych co potrzebują również wersja dla zwykłego Androida:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oba pliki pochodzą z pierwszych postów tego wątku (tamte linki już dawno wygasły).
Odpowiedz
Zainstalowana wersja 1.0.38 patched nie uruchamia się
Odpowiedz
(01-05-2020, 07:20 PM)wentyl8688 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości