Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tv boxa
#1
Witam
Mam nowy telewizor: samsung qe55q74tat. Jakiego tv boxa polecicie?
Budżet to kilkaset pln.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(13-11-2020, 03:49 PM)skobry napisał(a): Mam

[Obrazek: g070.gif]

Równie lakonicznie, prawie każdy nowy się sprawdzi, skoro nic tutaj nie "wypatrzyłeś" w dziale Sprzęt...[Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#3
Mało informacji zawarłeś w swoim pytaniu, nie wiem co i jak będziesz chciał robić ze sprzętem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(13-11-2020, 04:35 PM)mjw napisał(a): Mało informacji zawarłeś w swoim pytaniu, nie wiem co i jak będziesz chciał robić ze sprzętem.
Oczywiście chciałbym maksymalnie wykorzystać możliwości pudełka, a to pewnie kwestia budżetu...
Chodzi mi głównie o filmy, seriale w dobrej jakości.
Odpowiedz
#5
Dalej mało informacji. Czy zależy ci na certyfikacji, czy na możliwościach. Czy chcesz się bawić w gry na androida czy w retro player. Czy wystarczy czy Netflix w 720 czy chcesz 8k. Czy audio to zwykle stereo czy coś więcej...
I na oba pytania odpowiadam.
X96 air
BT King
NVIDIA shield
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Ech. skobry jesteś zainteresowany serwisami typu Netflix, HBO go, Prime Video czy tymi mniej oficjalnymi? Interesują cię treści przede wszystkim 4K czy mniejsze rozdzielczości też wchodzą w grę, jeśli tak to jakie? HDR jest istotny? Dźwięk HD TRUE DOLBY hi fi (przez co podłączany do tunera?), czy z głośniczków TV wystarczy?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Wszystkie najważniejsze aplikacje zaimplementowane są w TV, na tej płaszczyźnie jest full wypas, więc taki BOX-ik, to raczej do "zabawy" z Kodi [Obrazek: e025.gif]


[Obrazek: z07ukANl.jpg]

Podziękowali: Laczyslav
Odpowiedz
#8
(13-11-2020, 05:06 PM)Tomek napisał(a): Dalej mało informacji. Czy zależy ci na certyfikacji, czy na możliwościach. Czy chcesz się bawić w gry na androida czy w retro player. Czy wystarczy czy Netflix w 720 czy chcesz 8k. Czy audio to zwykle stereo czy coś więcej...
I na oba pytania odpowiadam.
X96 air
BT King
NVIDIA shield

(13-11-2020, 05:07 PM)ghost12 napisał(a): Ech. skobry jesteś zainteresowany serwisami typu Netflix, HBO go, Prime Video czy tymi mniej oficjalnymi? Interesują cię treści przede wszystkim 4K czy mniejsze rozdzielczości też wchodzą w grę, jeśli tak to jakie? HDR jest istotny? Dźwięk HD TRUE DOLBY hi fi (przez co podłączany do tunera?), czy z głośniczków TV wystarczy?
W dźwięk nie będę inwestował, 8k nie uciągnie..., także fullhd i uhd wystarczy. Co do certyfikacji i mniej oficjalnych serwisów- nie jestem w temacie(wymienione chyba wystarczą). Doświadczenia z kodi mam takie że miałem chwilę zainstalowane na laptopie.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
I dokładnie to samo polecam
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości