Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(12-11-2020, 05:29 PM)adrt8v napisał(a):
(12-11-2020, 03:35 PM)grzesiekho napisał(a): Przez free casa można płacić 3,5 e na miesiąc. Więcej nie mam zamiaru braciaszkowi płacić.

Co za różnica? Jeśli i tak oglądasz to lepiej mieć spokój na trzy miesiące.
Pewnie że tak. Ale jak ruski zawinie interes to jednak trochę szkoda tych eurasów. Wcześniej przelewałem mu 9E. Teraz mi bez różnicy Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



(17-11-2020, 10:19 PM)grzesiekho napisał(a): Ale jak ruski

To nie "ruski" [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
(12-11-2020, 01:26 PM)mareczeq08 napisał(a):
(12-11-2020, 01:14 PM)Łonogrzmot napisał(a): [Obrazek: BZR4scLl.jpg]

No niestety, u mnie tej opcji nie ma jak widać na poniższym obrazku  Undecided

[Obrazek: SotShBV.png]

Chcialem dzisiaj zaladowac te 9€ na telelele.
Po zalogowaniu sie, opcja "Doladowanie Salda" nie reaguje!
Moze jest ta opcja czasowo ograniczona? I po uplywie "paru dni" nie das sie wiecej zaladowac
"Odrobina samodzielnej kreatywnosci" tez tu za wiele nie pomogla!
Odpowiedz
A to już wie tylko nasz znajomy. U mnie doładowanie działa. Ba... pojawiła się opcja z paypall - ale z innym adresem niż ten na który zawsze szło...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Nie chodzi mi tylko o Paypal. W ogole opcja "Doladowanie Salda" sie nie otwiera. Tej wplaty nie das sie nigdzie dokonac?
Rejestracja w tym przypadku nic nie dala! Jedynie moge sie zalogowac i popatrzyc sobie na te strone po zalogowaniu!
Odpowiedz
Bardzo możliwe że po prostu obecnie nie ma wolnych miejsc. Udało ci się zarejestrować jak były wolne. Ale teraz jak chcesz opłacić, a minęło od tego chyba z 2-3 dni to mogła już się pula wyczerpać. Ktoś się mógł zalogować i opłacić listy dla 3 odrębnych urządzeń.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



(21-11-2020, 10:06 AM)coni napisał(a): Tej wplaty nie das sie nigdzie dokonac?
"Odrobina samodzielnej kreatywnosci"

[Obrazek: CdOZmeEl.jpg]
Odpowiedz
Witajcie, wreszcie zalozylem konto na new.plusx.tv, wykupiłem listę, wgralem do tivimate, zrobiłem wszystkie ustawienia i chodzi. Oprócz archiwum. W ustawieniach dalem flussonic, 5 dni, lidta m3u z pirwszego linku. Jakieś podpowiedzi?

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(21-11-2020, 06:17 PM)ruski99 napisał(a): Witajcie, wreszcie zalozylem konto na new.plusx.tv, wykupiłem listę, wgralem do tivimate, zrobiłem wszystkie ustawienia i chodzi. Oprócz archiwum. W ustawieniach dalem flussonic, 5 dni, lidta m3u z pirwszego linku. Jakieś podpowiedzi?

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

No to daj temu archiwum "się uzbroić", a nie od razu cofasz.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(21-11-2020, 06:26 PM)adrt8v napisał(a):
(21-11-2020, 06:17 PM)ruski99 napisał(a): Witajcie, wreszcie zalozylem konto na new.plusx.tv, wykupiłem listę, wgralem do tivimate, zrobiłem wszystkie ustawienia i chodzi. Oprócz archiwum. W ustawieniach dalem flussonic, 5 dni, lidta m3u z pirwszego linku. Jakieś podpowiedzi?

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

No to daj temu archiwum "się uzbroić", a nie od razu cofasz.
Nie uabrilo się. Przeszedłem na serwer DE i śmiga. Dzięki

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości