Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X96 max plus 4/64 a coreelec
#21
Wszystko masz opisane tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
W przypadku chęci zainstalowania coreElec na X96Max plus, wszystkie wtyczki do kodi instalowane są na karcie pamięci, tam gdzie system, czy jakims cudem na ROM urządzenia.
Pytam pod kątem czy w takim wypadku warto dopłacać do wersji 4/64, czy wystarczy 4/32 bo I tak wszytko ładuje na karcie pamięci?
Odpowiedz
#23
Coreelec możesz odpalić w sumie 2 (3) trybach:
1. bezpośrednio z karty pamięci - wtedy wszystko jest na karcie pamięci - wtyczki, biblioteka. Pamięć boxa pozostaje nietknięta - wyciągasz kartę i masz Androida.
2. instalując do pamięci, wtedy masz 2 opcje opisane tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ja mam analogiczny box z 4/32 i coreelec zainstalowany w emmc - nigdy nie korzystałem z androida.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#24
Czy działa Wam prawidłowo netflix na tym pudełku ? u mnie po włączeniu filmu przycina się strasznie, coreelec mam na karcię , ale próbowałem w pamięci wewnętrznej i było to samo
Odpowiedz
#25
(31-01-2021, 01:35 PM)jachu76 napisał(a): Czy działa Wam prawidłowo netflix na tym pudełku ?  u mnie po włączeniu filmu przycina się strasznie, coreelec mam na karcię , ale próbowałem w pamięci wewnętrznej i było to samo
w 720p też ci przycina?
Odpowiedz
#26
Ustaw w ustawieniach Coreelec - hardware procesor na "ondemand". Mój się troszkę też grzał - ta modyfikacja pomogła (box bliźniaczy).
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Różnica była taka że Netflix dobijał do 75 stopni i zaczynały się pojawiać cięcia. Jeśli w tle się nic nie działo to leciał do 74... i jakoś odtwarzał. Po modyfikacji mam max. 68 stopni i nie tnie od 2 tygodni w ogóle
Oczywiście w ustawieniach Netflixa masz max stream na 720p?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(31-01-2021, 01:43 PM)Tomek napisał(a): Po modyfikacji mam max. 68 stopni i nie tnie od 2 tygodni w ogóle
w 720p grzeje się aż na 68 stopni?
te boxy chyba w ogóle radiatorów nie mają...
Odpowiedz
#28
Na podmieniony radiatorze... Po modyfikacji...
Te 68 to naprawdę max jaki udało mi się uzyskać może 2-3 razy. Podałem to jako skrajny przykład. Teraz oglądam na Netflix i mam 51 stopni. 720p, dźwięk przez amp
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#29
Dziękuje ustawienie na 720p pomogło ..
Odpowiedz
#30
Witam. Ostatnio znajomemu instalowałem coreelec, na początku coś nie chciał ruszyć z karty ale po kilku razach ruszył.
Dziwna rzecz jest taka, że przy oglądaniu tv na kodi (android) pokazują się piksele i jest brak możliwości zmiany odświeżania. Zaś na coreelec jest możliwość i tych pikseli nie ma, za to dziwne lagi po poruszaniu się po coreelec (myszką, bo nie miałem czasu już mu ustawić pilota - ale pewnie zrobię przy następnej okazji).
Takie lagi/przycinanie da się zniwelować ustawieniami?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości