Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OpenFM pod KODI 19
#1
Witam.

Przymierzam się pod instalację KODI 19 na moim niezmęczonym MXQ PRO 4K (CoreELEC 19 precyzując) i zastanawaim się w jaki sposób ogarnąć wtyczkę od niejakiego pajretX'a by działała pod Pythonem 3 (chłop od 2017 nie zaglądał w kod najpewniej) - link: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ogółem to się zastanawiam wogóle czy jest sens instalacji KODI 19, choć nie korzystam z nie wiadomo czego (FanFilm, YouTube, Netflix, IPLA, Player, TVP VOD [zestaw od mbebe], OpenFM), więc jakichś tam dzikich wtyczek nie ładuję.

Zamierzam to zrobić, gdyż wczoraj pojawił się komunikat, iż do końca maja wsparcie ma Widevine pod moim 9.2.5 (9.2.7 nie chce działać poprawnie) co będzie pewnie skutkować tym, iż za niedługo wystrzeli mi większość wideo w powietrze a koniec Maja mamy jakby nie było dziś  Big Grin

Ma ktoś jakieś obejście na tą wtyczkę? Jakaś wtyczka radiowa i M3U załadować ze stacjami OpenFM by jeszcze wchodziła w grę.

Pozdr.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(31-05-2021, 03:44 PM)Diseant napisał(a): Przymierzam się pod instalację KODI 19 na moim niezmęczonym MXQ PRO 4K (CoreELEC 19 precyzując)

A dokładniej który to MXQ? na S905X czy S905W? Android 7+ na nim jest?
CE-NG-19 nie działa na urządzeniach z androidem 6 i starszych.

(31-05-2021, 03:44 PM)Diseant napisał(a): Ogółem to się zastanawiam wogóle czy jest sens instalacji KODI 19, choć nie korzystam z nie wiadomo czego (FanFilm, YouTube, Netflix, IPLA, Player, TVP VOD [zestaw od mbebe], OpenFM), więc jakichś tam dzikich wtyczek nie ładuję.

Pewnie, że tak. Nie ma co siedzieć na 18.
Odpowiedz
#3
@Disenat
.....Ma ktoś jakieś obejście na tą wtyczkę? Jakaś wtyczka radiowa i M3U załadować ze stacjami OpenFM by jeszcze wchodziła w grę.....
Sprobuj: K.U.S All In One Repository >Muzyka Addons>Radio
Powinny tam byc stacje OpenFM

Podziękowali: arkady1964
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#4
Cytat:DenDy
(31-05-2021, 03:44 PM)Diseant napisał(a): Przymierzam się pod instalację KODI 19 na moim niezmęczonym MXQ PRO 4K (CoreELEC 19 precyzując)

A dokładniej który to MXQ? na S905X czy S905W? Android 7+ na nim jest?
CE-NG-19 nie działa na urządzeniach z androidem 6 i starszych.


S905X. Zrzucę screena z informacji systemowych po 16. Andka tam już dawno nie ma  Smile Panie to jest jeden z tańszych BOXów, ale działa.

A tak na poważnie sprawdzałem wczoraj, czy ogółem zbootuje z pena CE19 i o dziwo bootuje... No prawie...
Otóż po wgraniu ISO, wrzuceniu remote.conf oraz dtb.img z katalogu devices_tree (oj nie pamiętam ale kombinowałem dwie opcje - bodajże p212-1g i p212-1g-slowemmc) - pojawia się logo CE, lecz na tym stoi (najpewniej zjechany pendrive - jakiś dodatek do konta w Alior Banku, więc jego jakiekolwiek działanie jest totalnie do bani) - brak info, czy budowany jest system itp. Spróbuję na karcie MicroSD jak to do tej pory czyniłem.


Cytat:
(31-05-2021, 03:44 PM)Diseant napisał(a): Ogółem to się zastanawiam wogóle czy jest sens instalacji KODI 19, choć nie korzystam z nie wiadomo czego (FanFilm, YouTube, Netflix, IPLA, Player, TVP VOD [zestaw od mbebe], OpenFM), więc jakichś tam dzikich wtyczek nie ładuję.

Pewnie, że tak. Nie ma co siedzieć na 18.


Tak też myślałem, lecz jak wyżej muszę skombinować, czy wystartuje. Jak nie - powrót do LibreELEC wyda się chyba dobrym pomysłem, choć z tego co wiem to kszaq już nie wspiera tego a nie wiem, który mądry jeszcze kompiluje na tak archaiczny sprzęt.


(31-05-2021, 07:38 PM)coni napisał(a): @Disenat
.....Ma ktoś jakieś obejście na tą wtyczkę? Jakaś wtyczka radiowa i M3U załadować ze stacjami OpenFM by jeszcze wchodziła w grę.....
Sprobuj: K.U.S All In One Repository >Muzyka Addons>Radio
Powinny tam byc stacje OpenFM


Chętnie zobaczę jak to będzie działać. Dzięki!
Odpowiedz
#5
@disenat
A moze ta apka z OpenFM na pokladzie jeszcze lepiej Ci dopasuje?

radio.net PRIME v5.4.2.3.apk
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: arkady1964
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#6
Czy jest możliwe znaleźć w necie ( bezpośrednie ) adresy stremingowe w/w stacji OpenFM ... np w formie :
File1=http://stream10.radioagora.pl/tuba140-1.mp3
Title1=RADIO POGODA
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(31-05-2021, 03:44 PM)Diseant napisał(a): Witam.

Ma ktoś jakieś obejście na tą wtyczkę? Jakaś wtyczka radiowa i M3U załadować ze stacjami OpenFM by jeszcze wchodziła w grę.

Pozdr.
Zobaczna tą wtyczkę- jest w oficjalnym repo kodi, po wpisaniu frazy openFM wypluwa 140 stacji.[Obrazek: yVgR9Nnl.png]
Odpowiedz
#8
Cześć,

udało się komuś na S905X MXQ Pro postawić CoreElec najnowszego z kodi 19 ?

Pozdrawiam,

Mi pomógł ten wątek
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości