Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
#81
Dobra, powoli dochodzimy do końca Smile
Myślę, że mamy już prawie finalny produkt. Proszę zobaczyć to By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i to By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Koniecznie dajcie znać co o tym myślicie Wink Może macie jakieś sugestie, bądź opinie?
Aktualizację puszczę być może dzisiaj wieczorem, ewentualnie jutro.
Ten indykator z dołu o odtwarzanym zwiastunie zniknie stamtąd ^^
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
Sposób wyświetlania ocen da się jakoś ustawiać? Widzę, że raz są na dole (nad posterami/landscape'ami), a raz na górze (pod tytułem)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#83
(11-07-2021, 10:53 AM)remekb napisał(a): Sposób wyświetlania ocen da się jakoś ustawiać? Widzę, że raz są na dole (nad posterami/landscape'ami), a raz na górze (pod tytułem)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na Home screenie, ratingi będą wyświetlane nad plakatami, natomiast w widoku listy filmów na górze Tongue 
Szczerze mówiąc, widok "Showcase" nie jest do końca skończony, ale powoli czas wprowadzić nowy układ, bo już trochę czasu nad nim pracuję. W niedalekiej przyszłości poprawię "Showcase", aby bardziej pasował koncepcją Smile
Odpowiedz
#84
Ok, rozumiem.
To jeszcze coś mi wpadło do głowy: clearlogo zamiast tytułu w widoku strony głównej Wink
Odpowiedz
#85
Odpowiedz
#86
I to ja szanuję


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
No i poszła aktualizacja w wersji stabilnej Smile
Nie powiem, bo trochę się cykałem, ale wszystko przebiegło pomyślne i póki co większość rzeczy nawet działa Big Grin
Jest kilka mniejszych bugów w innych layoutach z racji "Flix View", ale je będę powolutku poprawiał na bieżąco Smile
Odpowiedz
#88
Na OVH też wrzucone? Bo próbuje i nic mi się nie zmienia, nadal wersja z 7 na końcu.

Edit: OK, mam. Są dodane przyciski od szybkości odtwarzania ale wyobrażałem sobie to inaczej. Teraz jest przycisk 0,5 prędkości i 1,5 prędkości. Jak kliknę to w sumie nie wiem czy to działa czy nie - przydałby się jakiś komunikat czy info że to jest włączone. Druga sprawa jak to wyłączyć? Może ustawić tak, że jak jest włączone to przycisk/ikonka jest podświetlona?

Mimo to, bardziej liczyłem na jakiś suwak, że wybieram sam o ile ma przyspieszyć czy zwolnić w skali co 10%.


Wpadł mi też do głowy kolejny pomysł. Pasek stanu na ekranie. Podczas oglądania filmu byłby u góry lub u dołu pasek na 2px w jakimś kolorze, który pokazywałby ile zostało już obejrzane (coś jak kiedyś miał SubEdit Player na PC).
Odpowiedz
#89
(11-07-2021, 09:49 PM)shaqoore napisał(a): Są dodane przyciski od szybkości odtwarzania ale wyobrażałem sobie to inaczej. Teraz jest przycisk 0,5 prędkości i 1,5 prędkości. Jak kliknę to w sumie nie wiem czy to działa czy nie - przydałby się jakiś komunikat czy info że to jest włączone. Druga sprawa jak to wyłączyć? Może ustawić tak, że jak jest włączone to przycisk/ikonka jest podświetlona?
Działa i jest informacja o zmianie tempa. Tylko, że trzeba mieć włączoną opcję "Synchronizuj odtwarzanie z wyświetlaczem" w ustawienia > ustawienia odtwarzacza > Wideo.

Cytat:Mimo to, bardziej liczyłem na jakiś suwak, że wybieram sam o ile ma przyspieszyć czy zwolnić w skali co 10%.
Zmiana tempa działa właśnie o 10% i w zakresie 0.8x - 1.5x Smile

Cytat:Wpadł mi też do głowy kolejny pomysł. Pasek stanu na ekranie. Podczas oglądania filmu byłby u góry lub u dołu pasek na 2px w jakimś kolorze, który pokazywałby ile zostało już obejrzane (coś jak kiedyś miał SubEdit Player na PC).
Właściwie to niegłupi pomysł. Tylko muszę pomyśleć jak to zaimplementować. Co prawda jest indykator w formie koła podczas odtwarzania wideo, ale jest on mało czytelny Tongue
Odpowiedz
#90


Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: arkady1964, Vandas, 3 gości