Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór tv boxa
#91
GeForce Now na Canal+ chodzi elegancko, używam na LANie i żadnych przycięć czy gorzej jakości
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Zaryzykowałem i wyrwałem C+ Boxa z outletu za 133zł stan "dobry", zobaczymy co tam przyjdzie Tongue
 Był jeszcze ze stanem "rewelacyjny", ale nie zdążyłem się załapać.


Mój poprzedni post wciąż aktualny gdyby jednak C+ Box mi nie podpasował
Odpowiedz
#93
Co polecicie niedrogiego do sporadycznego oglądania IPTV? - obecnie lata to na xboxie przez wtyczkę My IPTVPlayer i jest trochę kłopotliwe w użytkowaniu. W sumie zależy mi tylko na bezproblemowej obsłudze IPTV (ale gdyby Netflix działał byłoby miło).
Z góry dzięki.
Odpowiedz
#94
(20-07-2021, 10:10 AM)ManyPL napisał(a): Co polecicie niedrogiego

[Obrazek: 5JeUvLz.jpg]
Odpowiedz
#95
(20-07-2021, 10:18 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(20-07-2021, 10:10 AM)ManyPL napisał(a): Co polecicie niedrogiego

[Obrazek: 5JeUvLz.jpg]
Patrzyłem jeszcze na Mi Sticka (budżetoweo) ale wychodzi na to, że to chyba najlepsze rozwiązanie Smile
A jaki polecacie programik do IPTV na ten sprzęt?
Odpowiedz
#96
TiviMate Premium / OTT Navigator Premium

Podziękowali: ManyPL
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
@Łonogrzmot - dzięki za podpowiedzi - boxik kupiony. Pytanko mam - czy aby EPG z OVH zadziałało to TiviMate musi być wersja premium? - Jak ręcznie przypisałem opis do kanałów to działa - ale to męka.
Generalnie po chwili użytkowania box jest super - na szybko sprawdzone i nawet GeForce działa - IPTV śmiga - tylko rozumiem, że pełna funkcjonalność jest płatna w każdej lepszej aplikacji do IPTV?
Odpowiedz
#98
(22-07-2021, 06:54 AM)ManyPL napisał(a): IPTV śmiga - tylko rozumiem, że pełna funkcjonalność jest płatna w każdym lepszej aplikacji do IPTV?

Tak, to groszowy wydatek, zdecydowanie warto wydać/subskrybować, wersje MOD lepiej unikać, zwłaszcza z "niepewnych" źródeł [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#99
(22-07-2021, 07:18 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(22-07-2021, 06:54 AM)ManyPL napisał(a): IPTV śmiga - tylko rozumiem, że pełna funkcjonalność jest płatna w każdym lepszej aplikacji do IPTV?

Tak, to groszowy wydatek, zdecydowanie warto wydać/subskrybować, wersje MOD lepiej unikać, zwłaszcza z "niepewnych" źródeł [Obrazek: r010.gif]

Wersja na rok 30 zeta a za 90 jest dożywotnia licencja na 5 urządzeń w TiviMate - dobrze to rozumiem? Pasuje wybrać , któryś z programików - Sorki za lamerskie pytania Wink
Odpowiedz
(22-07-2021, 07:27 AM)ManyPL napisał(a): Wersja na rok 30 zeta a za 90 jest dożywotnia licencja na 5 urządzeń w TiviMate - dobrze to rozumiem? Pasuje wybrać , któryś z programików

Plus/minus dobrze [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości