Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
@OnlyTrue ale można i za darmo

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Mamy tu własnej produkcji linki,jak napiszesz na pw bedziesz miał swoje prywatne, jesli zdecyduje sie na ogladanie po MAC a nie M3u to możliwości są jeszcze większe
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy u Was też zginęły kanały: Nuta TV, Power TV, Gold TV?
EDIT: Nie ma też TV Trwam, TVC, Junior Music.
Odpowiedz
(03-09-2021, 07:42 PM)Mr_Unknown napisał(a): Czy u Was też zginęły kanały: Nuta TV, Power TV, Gold TV?
EDIT: Nie ma też TV Trwam, TVC, Junior Music.
Potwierdzam tak jest


Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Witam , czy mógłbym prosić o zaproszenie na teleelevidenie lub jakaś inna dobra stronę oferującą m3u Poland ?
Odpowiedz
(07-09-2021, 12:03 PM)Czarny75 napisał(a): Witam , czy mógłbym prosić o zaproszenie na teleelevidenie lub jakaś inna dobra stronę oferującą m3u Poland ?
Nie ma zaproszeń do teleele. Musisz natrafić na rejestrację, przeważnie w weekend i krótko. Na plusxtv jest opcja znajomego, ale to musisz dopytać kogoś kto ma plusxtv.

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(07-09-2021, 12:03 PM)Czarny75 napisał(a): czy mógłbym prosić o zaproszenie na teleelevidenie lub jakaś inna dobra stronę

Prosić byś mógł, i tyle twojego...we wskazanej nazwie nigdy "zaproszenia" nie funkcjonowały, jedyny sposób to mega sporadyczna loteria otwartej rejestracji.

Plusx aktualnie wyłączona opcja "zaproszeń"...na chwilę obecną jedną z rozsądnych alternatyw jest sharavoz.tv....bezproblemowa rejestracja, z równie prostymi formami płatności.
Odpowiedz
REKLAMA:



(07-09-2021, 12:10 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(07-09-2021, 12:03 PM)Czarny75 napisał(a): czy mógłbym prosić o zaproszenie na teleelevidenie lub jakaś inna dobra stronę

Prosić byś mógł, i tyle twojego...we wskazanej nazwie nigdy "zaproszenia" nie funkcjonowały, jedyny sposób to mega sporadyczna loteria otwartej rejestracji.

Plusx aktualnie wyłączona opcja "zaproszeń"...na chwilę obecną jedną z rozsądnych alternatyw jest sharavoz.tv....bezproblemowa rejestracja, z równie prostymi formami płatności.
Waśnie z Twojego wcześniejszego postu zarejestrowałem się tam , dali test ale cos przycina ... zmieniałem serwery ale cały czas tak samo jest ... choc cena zachęca
Odpowiedz
(07-09-2021, 12:24 PM)Czarny75 napisał(a): dali test ale cos przycina ... zmieniałem serwery ale cały czas tak samo jest ... choc cena zachęca

Aplikacja TiviMate Premium/OTT Navigator Premium + serwer Francja + światłowód działa bardzo dobrze, brak zjawiska "przycina" [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: WkwUnv6.jpg]
Odpowiedz
Witam, czy jest jakaś strona płatna IPTV gdzie może być Eleven Sport 1 4K?
Odpowiedz
(12-09-2021, 07:21 PM)pawlo1925 napisał(a): czy jest jakaś strona płatna IPTV gdzie może być Eleven Sport 1 4K?

A jaśniej, chcesz oglądać bezpośrednio w przeglądarce?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości