Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
#91
(21-08-2021, 02:12 PM)remekb napisał(a): A co powiesz na taki widok?

[Obrazek: fR0ti7F.png]

Ostatnio mój ulubiony Wink

Teraz myślę nad jakimś widokiem dla listy epizodów Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Dzięki za prace na skinem ! ...właśnie przeszedłem na w/w. Każdy ma troszkę inny gust i oczekiwania ...troszkę brakuje mi łatwiejszego dostania się podczas oglądania IPTV do ustawień / zatrzymania programu. I już po instalacji skina troszkę lepszej konfiguracji + ikony w menu itd bo jest lekko ubogi i niezachęcający dopiero kolorystyka ala estuary / coreelec + ikony dają mu kopa i chęć dalszego dostosowania pod siebie.
pozdrawiam!
Odpowiedz
#93
(31-08-2021, 04:03 PM)kris777 napisał(a): Dzięki za prace na skinem ! ...właśnie przeszedłem na w/w. Każdy ma troszkę inny gust i oczekiwania ...troszkę brakuje mi łatwiejszego dostania się podczas oglądania IPTV do ustawień / zatrzymania programu. I już po instalacji skina troszkę lepszej konfiguracji + ikony w menu itd bo jest lekko ubogi i niezachęcający dopiero kolorystyka ala estuary / coreelec + ikony dają mu kopa i chęć dalszego dostosowania pod siebie.
pozdrawiam!
Dzięki za opinię Smile
Co do IPTV nie bardzo mogę tu za dużo zdziałać. Tak zaprojektowałem OSD i za dużo zmian tutaj nie można wprowadzić, a bardzo mi się podoba obecny wygląd, więc nie bardzo chcę coś zmieniać Wink
Co do pierwszego wrażenia, hmm.. pomyślę co można z tym zrobić. Jakoś do tej pory nie myślałem o tym, z tego względu, że raczej każdy kto instaluje skina wie czego się po nim spodziewać. Co nie zmienia faktu, że faktycznie wygląda to trochę ubogo Tongue
Odpowiedz
#94
Od ostatniego posta, a raczej aktywności wątku minęła już kupa czasu Big Grin
Od tej pory sporo się zmieniło - pewnie na grosze Big Grin
Generalnie doszło kilka ŚWIETNYCH - jak dla mnie Wink -nowości, Flix View zakorzenił się w skórce na dobre, biorąc na barki wyświetlanie widoku kilku funkcji.


Ogólny feeling (dla osób, które lubią kolorki i błyskotki) jest nieco lepszy przez usprawnioną nakładkę, odkąd ta potrafi pobierać kolor z tła:

[Obrazek: OJnGHna.png]

[Obrazek: SWxTJTh.png]

Zwiastuny w tle również zostały nieco usprawnione poprzez kilka przydatnych funkcji:

[Obrazek: Z952iW9.png]

Dodałem nowy, trzeci, typ przewijania widgetów - Flixed Scrolling Big Grin
Generalnie imituje on lekko efekt znany z Netflixa (no bo jakże by inaczej Wink ) tzn. obramówka plakatu pozostaje w miejscu, a przewija się od lewej strony do prawej przez całą długość, rząd widgetów. Jak dla mnie efekt całkiem spoko, sam korzystam Smile

No i na koniec bomba^^ Flix Spotlight^^
Zamysł był taki, żeby ożywić poniekąd stronę główną oraz dodać kilka funkcjonalności, tak żeby nie trzeba było za głęboko grzebać. Póki spotlight jest w początek fazie rozwoju, ale ma duży potencjał. (Za chwilę nagram filmik i wrzucę krótki pokaz).

Skórka cały czas się rozwija. Staram się dodawać nowe funkcje, zmieniać i usprawniać lekko wygląd i psuć stare funkcje Big Grin

Zostało kilka zaszłości z Estuary do poprawy, ale na to również przyjdzie pora. Na razie najważniejsze, aby nie stracić wydajności a przy tym cały czas rozwijać funkcjonalności.

Także jak macie jakieś sugestie do obecnych zmian bądź pomysły na nowe - pisać Big Grin

#edit
Jest i krótki pokaz Flix Spotlight: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Smile
Zatrzymałem się na widgecie z PVR. To jest między innymi jedno z miejsc, które dostanie lekkiego kopa dzięki Spotlight, a przynajmniej mam taką nadzieję. Być może jutro się tym zajmę i dam znać.

Podziękowali: Hubertu, EMR9
Odpowiedz
#95
Czy jest jakiś tutorial krok po kroku, co trzeba zrobić, żeby to wyglądało u mnie tak samo?

Pozdrawiam
kocurek7

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#96
Witam przyłączam się do prośby kolegi jak zwykle super robota  dzięki pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
A ja mam takie pytanie.. jaka wtyczka jest dodawana jako widget? ThemovieDb? Jeśli tak to jak zrobić żeby po wybraniu pozycji szukał źródeł w Fanfilm?
Odpowiedz
#98
Hej @kocurek7 i @EMR9
Tutaj nagrałem wcześniej krótki poradnik jak ustawić od podstaw: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Dzisiaj wieczorem nagram drugi, z konfiguracją pionowego układu zamiast klasycznego.
Zresztą trochę się zmieniło, więc przydałby się nieco odświeżyć Smile

(08-09-2021, 04:03 PM)zborus napisał(a): Jeśli tak to jak zrobić żeby po wybraniu pozycji szukał źródeł w Fanfilm?
Tutaj niestety nie pomogę. Deweloperzy FF powinni dodać playera, żeby TMDbH mógł z niego skorzystać. Coś jak robi to Seren, bądź Venom. Zapewne @Tomek by wiedział coś więcej w tym temacie Smile
Odpowiedz
#99
Czyli mając wtyczkę seren i np konto RD to .oge spokojnie odpalać przez widget pozycje z wtyczki themovieDB?
Odpowiedz
Ale FanFilm doskonale współpracuje z TMDBH - tylko playera trzeba mu dorzucić.
Tak się składa że akurat mam takiego na stanie (ale w FanFilm trzeba zaznaczyć pokazywanie źródeł w oknie a nie w katalogu - TMDBH nie pozwala na wywołanie katalogu)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

@"enefem" znasz sposób żeby instalka FanFilm dorzucała playera od razu do TMDBH?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości