Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Nene, widzę kiedy ktoś pisze tak, żeby ktoś miał mylne wrażenie, z resztą zauważ, 6 pilotów sprzedane w tej cenie w krótkim czasie, to nie tak, żonie pokazałem i też myślała ze to za kpl.

Z resztą sprawdź komentarze jakie ma Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



(28-10-2021, 08:23 PM)Kajman napisał(a): z resztą zauważ, 6 pilotów sprzedane w tej cenie w krótkim czasie

[Obrazek: a015.gif]

[Obrazek: 9O0y5gBl.jpg]


Kajman napisał(a):Z resztą sprawdź komentarze jakie ma

[Obrazek: jvWMW40l.jpg]

Nic nie będę sprawdzał, totalnie/zupełnie nie jestem zainteresowany zagadnieniem...
Odpowiedz
Ale jakie mylne wrażenie - tytuł aukcji to:
PILOT CANAL+ BOX 4K NOWY MODEL ANDROID TV BOX NOWY
Czyli jasno jest mowa o pilocie do konkretnego boxa.
W opisie ani słowa o boxie, jest tylko mowa o pilocie. Gość sprzedaje różne piloty. Kategoria aukcji - piloty oryginalne.
A cena? To jego aukcja i może ustawić co chce, dałby 10 zł to mówiono by że pewnie kradzione. Rynek mamy wolny. Natomiast absolutnie nie mowilbyn że to wkręt czy fake bo absolutnie nic na to nie wskazuje. Natomiast jeśli ktoś kupuje bez czytania co kupuje, i oczekuje boxa a nie pilota, to jest sam sobie winien - obawiam się że może kupić też złoto na autostradzie w okazyjnej cenie.

Żyjemy chyba już w tych czasach kiedy dla niektórych jest ważniejsze zdjęcie/obrazek niż słowo pisane. Smutne czasy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że jest to moim zdaniem celowe działanie sprzedającego, tak jak zdjęcia na aukcji pilota z boxem i cena ciut poniżej ceny boxa. Naiwni się złapią, tzn już się złapali.
Odpowiedz
Jedno zdjęcie - z pilotem leżącym na wierzchu urządzenia... Pewnie dlatego że co kwadrans miał telefon/zapytanie od tych co tylko na obrazki patrzą "czy będzie pasował". Zero opisu boxa - w tytule jest słowo box - ale jak inaczej opisać że to pilot do jakiegoś konkretnego modelu? Canal+ nie opisuje numerycznie swoich boxów - np C4k2021. Dokładny opis pilota. Kategoria piloty. Gdzie tu można w ogóle mieć mylne wrażenie? Wszystko dokładnie opisane. Naprawdę - nie kupuje się oczyma, tylko się czyta.

Gość sprzedaje multum pilotów i ma 98% pozytywnych opinii. Przy 6000 wystawionych opinii w ciągu roku to naprawdę niezły wynik.
A cenę może podwyższył bo skończył mu się zapas i woli dać wyższą cenę niż zamykać sprzedaż i płacić prowizję allegro. Standardowe na allegro.
BTW - na jednym zdjęciu, tym z boxem jest widoczny fragment stołu - czy oczekujesz że stół też ci wyśle?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Podziękowali: zorza
Odpowiedz
REKLAMA:



Dzięki! Zaraz sprawdzam Smile Trochę szkoda mi było tego C+.
Odpowiedz
Witam czy ta wersja prime video android tv-5.6.1-armv7a będzie pasować żeby to wgrać może ktoś napisać czy apka prime video działa dobrze na tym boxie dzięki za odpowiedz pozdrawiam
Odpowiedz
@EMR9 to nie szybciej samemu sprawdzić?
Tak, będzie działać.
Nadmienie też, że najnowsza wersja to 5.6.6.
Odpowiedz
Apka i prime i cyfry działa, super, bardzo dziękuję.
A teraz ciekawostka. Tylko nie wiem czy to kwestia różnic sprzętowych czy podejścia do zmiany launchera.
Robiłem dziś kolejnego boxa, kupiony pierwszy raz z innym pilotem, chyba starszy model, bez przycisku Netflix i przyciski głośności pionowo. No i pierwszy raz nie dałem mu skończyć konfiguracji tylko przez asystenta wlazłem w ustawienia i wymieniłem launcher. Jakie było moje zdziwienie, jak po raz pierwszy nie dało się zainstalować widgetów, wolf darł się, że trzeba przez ADB to odpalić.
Ten sam soft co wcześniej. Teraz kwestia czy to wina tego że nie dałem się boxowi do końca odpalić i pewnie aktualizować, czy to kwestia różnicy sprżetowej w boxie?
Druga kwestia, Kodi mam zblokowaną rozdzielczośc na 1080p w ustawieniach, wyszarzone, nie moge tego zmienić. Sam box chodzi na 4k. O co chodzi?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości