Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Fire TV Stick
#71
Witam a może ktoś napisać kto jest szczęśliwym posiadaczem czy działa na pewno DV I DOLBY ATMOS dzięki za odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



#72
[Obrazek: 3Rw2vZll.jpg]
Odpowiedz
#73
czyli kolejny sprzęt co ma obsługiwać a nie obsługuje
Odpowiedz
#74
(05-11-2021, 08:06 PM)EMR9 napisał(a): czyli kolejny sprzęt co ma obsługiwać a nie obsługuje

Głupszej tezy, dawno tu nie czytałem...urządzenie od Amazon jest gwarantem jakości/dopełnienia specyfikacji również na płaszczyźnie oficjalnie ogłoszonych/obsługiwanych formatów obrazu/dźwięku.
Odpowiedz
#75
@Łonogrzmot przyszedl dziś fire stick i pilot jest jak ten po lewej, z Disney i Amazon Music.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#76
(06-11-2021, 01:12 PM)mjw napisał(a): pilot jest jak ten po lewej, z Disney i Amazon Music.

Dzięki, Ja mam dostawę przed długim weekendem, jak znajomy kierowca TIR-a będzie wracał z trasy...

Jak jest standardowo taki sam model pilota, przycisk Disney+ jak najbardziej potrzebny, a drugi amazon music się przemapuje [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#77
(05-11-2021, 07:22 PM)EMR9 napisał(a): Witam a może ktoś napisać kto jest szczęśliwym posiadaczem czy działa na pewno DV I DOLBY ATMOS dzięki za odpowiedz

Działa ale..... w Netflix DA poprzez wtyczkę do Kodi nie z oficjalnej apki, Disney+ z apki i przez wtyczkę, Apple z apki ale nie ze sklepu amazon.Dolby Vision z mkv w Kodi poprzez zmodyfikowaną wersję Fandangosa lub Mavena.

Gdybyś chciał bardziej precyzyjnych odpowiedzi , możesz też pisać na pw.
Tutaj z tego co wiem , to nikt z najbardziej aktywnych userów nie posiada sprzętu do DA ,dlatego z uzyskaniem odpowiedzi miałes problem.

Podziękowali: EMR9
Odpowiedz
#78
(07-11-2021, 08:22 AM)somer napisał(a): Działa ale

Dla jasności, piszesz w odniesieniu do starszej wersji Fire TV Stick 4K, czy już Fire TV Stick 4K Max...z kontekstu wydaje się, iż pytanie @EMR9 odnosiło się do posiadaczy najnowszego modelu...

somer napisał(a):Tutaj z tego co wiem , to nikt z najbardziej aktywnych userów nie posiada sprzętu do DA

Zdecydowanie nie wiesz [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#79
Pisałem w kontekscie Fire stick 4k Max- tak się złozyło ,że akurat w trakcie pisania konfigurowałem na nim Kodi dla znajomego.

Z odpowiedzi jakich mi udzielali userzy lub ich braku wiedzy na zadawane moje pytania w tej kwestii jasno można było wywnioskować ,że nie posiadają sprzętu do DA.Czy u Ciebie cos się w tej kwestii zmieniło ?
Odpowiedz
#80
(07-11-2021, 11:24 AM)somer napisał(a): Czy u Ciebie cos się w tej kwestii zmieniło ?

Absolutnie nie, dalej mi się nie chce...pewnie mógłbym potwierdzić cześć z wyżej stawianych konstatacji, ale też mi się nie chce [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: Oi7cvmJ.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości