Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Fire TV Stick
#91
Pięćdziesiąte piąte konto specjalnie zarejestrowane na shopee [Obrazek: e020.gif]
Okaże się co/lub w ogóle otrzymamy za te 25 złotych, ale "ryzyko" groszowej straty finansowej żadne [Obrazek: a076.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
@Łonogrzmot - no też nie jestem fanem.... ale na wakacje będzie w sam raz. Jak na razie na shopee miałem kilka złotych strzałów - wszystkie doszły, więc kto wie...

BTW - w shopee dopiero jak się produkt otrzyma to klika się żeby środki przekazać, więc nawet jeśli to te 25 zł wróci...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#93
(18-11-2021, 01:38 PM)Tomek napisał(a): Jak na razie na shopee miałem kilka złotych strzałów - wszystkie doszły, więc kto wie...

O tak , Ja też miałem super zakupy, okazje że klękajcie narody, na dostawę również nie napiszę złego słowa...ale zostawmy póki co zagadnienie własnemu biegowi [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz
#94
To podsyłaj czasem te złote strzały innym Smile No chyba że służą do grzmocenia łon.
A dostawa też ładnie do paczkomatu i dość szybko
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#95
Trochę mi głupio, że mój pierwszy post to podziękowanie za cebulowy deal, ale oczywiście też powinąłem Big Grin zobaczymy

+ jak komuś nie szkoda 5zł a nie chce mu się zakładać nowego konta to z kodem BFCM10AR wychodzi 30zł
Odpowiedz
#96
Patrząc na produkty jakie ten sklep sprzedaje to obawiam się, że to lipa. Tongue

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
(18-11-2021, 10:01 PM)mjw napisał(a): Patrząc

Za 25 złotych, które tak/czy inaczej wróci bezpiecznie na konto, nie ma co brać do głowy, okaże się za kilkanaście dni [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#98
Dokładnie. To nie 1700 zł zawieszone w próżni tylko 25/30. Jak nie wyśle - będzie zwrot. Wyślę kamienie - będzie zwrot.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#99
Moze lepiej byloby przelac te pieniadze na jakis cel charytatywny.
Ale do odwaznych swiat nalezy!
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Dodam tylko że na Shopee jest opcja wysyłki kurierem DPD lub InPost za pobraniem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości