Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HBO GO dla Firestick 4K (patched)
#41
Cześć,

mam problem z uruchomieniem HBO Go na swoim Fire sticku

Fire TV Stick (3rd Gen)
Wersja FS os: 7.2.4.2

Appka HBO:5.9.6

Przy próbie uruchomienia pojawia się info o próbie uruchomienia aplikacji HBO Go, która nie jest wspierana na moim urządzieniu. Mam do wyboru opcję "Leave" i "Agree and continue" ale niestety nie da się zatwierdzic tej opcji.

Jakieś pomysły?
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
@clays
Pobrałeś wersję aplikacji HBO GO na urzadzenia mobilne. Nie będzie ona działać na Firestick. Pobierz i zainstaluj wersję przeznaczoną dla Android TV:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: clays, krizos
Odpowiedz
#43
(10-01-2022, 12:05 PM)clays napisał(a): Cześć,

mam problem z uruchomieniem HBO Go na swoim Fire sticku

Fire TV Stick (3rd Gen)
Wersja FS os: 7.2.4.2

Appka HBO:5.9.6

Przy próbie uruchomienia pojawia się info o próbie uruchomienia aplikacji HBO Go, która nie jest wspierana na moim urządzieniu. Mam do wyboru opcję "Leave" i "Agree and continue" ale niestety nie da się zatwierdzic tej opcji.

Jakieś pomysły?
Ani z Mouse Togle? (Apka do myszy)
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#44
@coni
Chłopie, po co się prężysz? Rozwiązanie tego problemu jest nad Twoim postem.
Odpowiedz
#45
(10-01-2022, 12:46 PM)pras_pp napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dzięki zadziałało Smile
Odpowiedz
#46
Mi nie działa zarzucam screena pokazuje się taki komunikat na dole, próbowałem tak jak wyżej opisaliście i ten sam problem, Firestick 3 Generacji
[Obrazek: UcIgL0vl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Abstrahując od samej techniki pobierania...to zła wersja przedmiotowej aplikacji, została przez Ciebie nie wiedzieć czemu wybrana, spójrz poniżej i zapamiętaj, bo nie będę żył wiecznie.


[Obrazek: tjr03fql.jpg]
Odpowiedz
#48
(12-01-2022, 12:16 PM)Łonogrzmot napisał(a): Abstrahując od samej techniki pobierania...to zła wersja przedmiotowej aplikacji, została przez Ciebie nie wiedzieć czemu wybrana, spójrz poniżej i zapamiętaj, bo nie będę żył wiecznie.


[Obrazek: tjr03fql.jpg]
Dzięki za odpowiedź! Tą wersję którą podałeś próbowałem już wcześniej  komunikat ten sam
''Opcja pobierania nie jest obecnie obsługiwana" mam wersję sticka OS 7.2.4.2 z aplikacjami takimi jak smart IPTV nie miałem problemu ale to ściągałem po przez downloadera
[Obrazek: xhd8kmFl.jpg]
Odpowiedz
#49
Dlaczego nieudolnie przez przeglądarkę Silk, a nie na przykład bezpośrednio przez aplikację Downloader?

Podziękowali: pontiak
Odpowiedz
#50
(12-01-2022, 03:42 PM)Łonogrzmot napisał(a): Dlaczego nieudolnie przez przeglądarkę Silk, a nie na przykład bezpośrednio przez aplikację Downloader?
  Masz rację po paru metodach udało się Dzięki Wielkie! Śmiga
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości