Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Real debrid w fan film
#1
Witam, szukałem na forum ale nie znalazłem, przekopałem opcje w fan film i też nie widzę. Da się połączyć konto Real debrid z fan film? Żeby wtyczka znajdowała źródła real debrid. Jestem z tego zielony i nie zabardzo wiem jak to ustawić. Premium na RD wykupione, wiem że można podpiąć pod seren itd ale jakoś jestem przyzwyczajony do FF.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(14-01-2022, 07:31 AM)sledziq napisał(a): Jestem z tego zielony

Jesteś...

FanFilm => Ustawienia => Tryb Ekspercki => Konta => jedziemy w dół => Skonfiguruj usługi Debrid w Ustawieniach => Ustawienia ResolveURL

ResolveURL => Enable Universal Resolvers => biała kropeczka po prawej stronie

Universal Resolvers => jedziemy w dół => Real-Debrid => Priority => 100 => Enabled => biała kropeczka po prawej stronie => jedziemy troszkę w dół => (Re)Authorise My Account => po zalogowaniu i poprawnym przepisaniu kodu => tak na wszelki zalecany restart Kodi => można zacząć dziękować
Odpowiedz
#3
(14-01-2022, 08:19 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(14-01-2022, 07:31 AM)sledziq napisał(a): Jestem z tego zielony

Jesteś...

FanFilm => Ustawienia => Tryb Ekspercki => Konta => jedziemy w dół => Skonfiguruj usługi Debrid w Ustawieniach => Ustawienia ResolveURL

ResolveURL => Enable Universal Resolvers => biała kropeczka po prawej stronie

Universal Resolvers => jedziemy w dół => Real-Debrid => Priority => 100 => Enabled => biała kropeczka po prawej stronie => jedziemy troszkę w dół => (Re)Authorise My Account => po zalogowaniu i poprawnym przepisaniu kodu => tak na wszelki zalecany restart Kodi => można zacząć dziękować

Wsio działa, podziękował, musiałem przegapić tą opcję o usługach debrid.
Odpowiedz
#4
Czy w Real Debrid są polskie źródła?
Odpowiedz
#5
Mało - możesz sam dodawać torrenty z polskimi źródłami
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Dzięki, chciałem się przesiąść z Tb7.
Źródła dostępne teraz w tb7 to jakieś zgliszcza. Wyszukiwanie w FF zwraca z Tb7, za każdym razem, niezależnie od tego co się szuka pięć tych samych źródeł myślałem, że RD uleczy mój ból .
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(05-03-2022, 03:09 PM)Piotr.W napisał(a): Czy w Real Debrid są polskie źródła?
myślałem, że RD uleczy mój ból

Bez paniki, jest coraz lepiej z polskimi źródłami...nie widzę przeszkód jak mawiał ślepy koń wyścigowy, aby autopsyjnie sprawdzić zagadnienie, to groszowy pseudo wydatek a stanie się jasność...


[Obrazek: wyvmfphl.jpg]
Odpowiedz
#8
Co do tb7 - ich wyszukiwarka to mały koszmar - trwają pracę nad ogarnięciem jej w jakiś sposób w FanFilm żeby wyniki które zwraca były poprawne.
Co do RD - mam 2 letnią przerwę - ale jak Łonogrzmot mówi że jest lepiej...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Można by było się skusić i wziąć RD, ale jednak cena na 180 dni jest nieporównywanie wyższa niż TB7, tak więc czekamy na naprawę serwerów.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#10
Chyba jesteś niepoważny.Biorąc pod uwagę dostęp jaki daje RD do materiałów najwyższej jakości w dodatku bez żadnych śmiesznych (biorąc pod uwagę wielkość takich plików ) limitów , to cena 16 euro na pół roku jest po prostu śmieszna.
Rozumiem oszczędność ale też musi mieć jakieś granice......

Ps. Nie rozumiem takiej filozofii- najpierw kupuje się telewizory,platyery etc. super-hiper choćby na raty a potem żal 6-ściu dych na pół roku za dostęp do materiałów w jakości odpowiadającej zakupionemu sprzętowi.Super ,duper będzie 720p byle było za darmo .O wtórnym analfabetyzmie już nawet nie wspominając- wychodzi na to ,że nikt nie chodził i nie chodzi do kina (chyba ,że teraz są jakieś specjalne seanse z lektorem.....)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości