Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incrusion vs Covenant
#21
no ponoć tak Wink przynajmniej te PL...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Odpowiedz
#23
Czyli co mam stawiać repo?

Podziękowali: godzina1522
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#24
Chyba trzeba tak zrobić. Ten od Incursiona nadal się nie ruszył i nie zaakceptował pull requestów.
Wiec przyda się w tym repo zaktualizowana wersja Incursiona + ten zmodowany FanFilm.
Odpowiedz
#25
hm,mam dwa pytania.zrobiłem patcha od Tomka,ale Incoursion nie widzi Selgosa a drugie moje pytanie,czy jest możliwość aktualnie dodać wtyczkę FanFilm bo po próbie instalowania według podpowiedzi ze stronki po ścieżce katalog jest pusty,może ktoś plik zip by zapodał,taka moja prośba ?
Odpowiedz
#26
W poście #14 masz podany link do fanfilm. Instalując fanfilm będziesz miał segos, wystarczy poczytać wcześniejsze posty.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
czytam,czytam,tylko ja pytam o mozliwośc zainstalowania samej wtyczki FanFilm,instalując path z posta numer 14 pojawia się komunikat nieudana instalacja dodatku z pliku zip zalezności od script.fanfilm.metadata w wersji 0.0.0 nie mogą zostać
Odpowiedz
#28
yhm - założyłem że każdy ma gdzieś tam starego fanfilma...
Łap linka do script.fanfilm.metadata - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Incursion widzi segos
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
- i działa z nim prawidłowo - ale dla lepszej ilości linków należy podać swoje dane do logowania w ustawieniach Incursion/FanFilm - wtedy znajduje więcej linków:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oczywiście po takiej operacji trzeba wyczyścić źródła i cache w incursion/fanfilm
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#29
Incursion nie widzi źródeł z szukajki. Dla przykładu serial Kruk z canal+. W przeglądarce na szukajce są dostępne dwa odcinki, ale ani Incursion ani FanFilm nie znajduje źródeł. Wrzuciłem update Incursion i dalej bez zmian. Czy jest jakiś zamiennik do szukajki ramica? Muszę posiłkować się streamingiem z przeglądarki w telefonie na RPi3. Nie za wygodne to.
Odpowiedz
#30
Widzi źródła z szukajki - ale nie wszystkie, ponieważ nie zawsze tytuł z trakt/imdb odpowiada temu który jest w konkretnej stronie (w tym przypadku szukajka). Zastępnika szukajki z ramica nie ma.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości