Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
@Łonogrzmot - a sprawdź czy moduł ptw się zaktualizował - w k19 nie działa to idealnie i czasem trzeba ręcznie.
Cache wyczyszczony oczywiście?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



(26-01-2022, 05:40 AM)Tomek napisał(a): moduł ptw się zaktualizował 
Cache wyczyszczony oczywiście?

Z definicji tak, aktualizacja PTW była nawet troszkę wcześniej niż sam FanFilm...ale mniejsza z tym "nieszczęsnym" Łotr 1. to bardziej kategoria pojedyncza "ciekawostka" niż dolegliwość, zwłaszcza że z pozostałymi nie ma problemu.


[Obrazek: AQSyaiFl.jpg]
Cześć,

Przestało mi kompletnie wyszukiwać źródeł na TB7, przeinstalowałem nawet wtyczkę i nic nie pomogło. Testowałem na "101 Dalmatyńczyków", "Sing", "Gladiator"

Logi z mojego CoreELECa pod linkiem:



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Będę wdzięczny za pomoc.
U mnie, na identycznej praktycznie konfiguracji (sprzęt/repozytorium/zależności fanfilm) działa bez problemu.
Chociaż w logach tego nie widać, problemem jest ciasteczko tb7 - czasem się nie odświeża, i mimo że dane logowania są poprawne, wtyczka się nie loguje więc nie znajduje filmów.
Rozwiązanie:
1. wejść na stronę tb7, zalogować się, zmienić hasło, wylogować się.
2. wejśc do ustawień fanfilm, zmienić hasło na nowe.
Powinno działać.
Jeśli nie działa, to zgłosiłem gdzie trzeba

Ale czekaj czekaj - masz zainstalowaną wtyczkę librespot - to jedna z wtyczke o których kiedyś było że wywala pół coreelec - spróbuj odinstalować i zobaczyć czy działa
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Podbijam problem w fanfilm z tb7, zmiana hasła nie pomogła
Oki - analizujemy logi. U mnie działa Smile
Ale jest jeden fragment który budzi pewne "obawy" w logach.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Nie pomogło ani zmiana hasła, ani wyłączenie LibreSpot (to bardzo dla mnie ważna wtyczka, bo kieposko z klientami Spotify).
Ogólnie zauważyłem ostatnimi czasy, że wyszukiwanie się dziwnie zachowywało tzn. 
- za pierwszym wyszukiwaniem nie miałem źródeł tb7
- za drugim, wykonanym bezpośrednio po pierwszym, źródła TB7 pojawiały się.
- wyszukiwanie dodatkowo działa dziwnie, nie czeka na odpytanie wszystkich źródeł tylko przerywa po kilku sekundach

Od wczoraj zauważyłem, że wyniki z TB7 zniknęły całkiem, natomiast przed chwilą zaobserwowałem, że podobnie działo się ze źródłami External (Player, Netflix, Amazon) - przy pierwszym wyszukiawniu Gladiatora nie było ich, przy drugim już tak.

Czy @HalZero  też ma LibreSpota?
coś jest nie tak z modułem ptw chyba. Podałem lepszym od siebie do analizy.

Cierpliwości - dzięki za pełne logi - przydadzą się

Spróbujcie przeinstalować moduł ptw - kodi - ustawienia - dodatki - zależności - script.module.ptw
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(29-01-2022, 08:10 PM)Tomek napisał(a): coś jest nie tak z modułem ptw chyba. Podałem lepszym od siebie do analizy.

Cierpliwości - dzięki za pełne logi - przydadzą się

Spróbujcie przeinstalować moduł ptw - kodi - ustawienia - dodatki - zależności - script.module.ptw


PTW podmieniałem też z innego źródła, bo też o tym pomyślałem zanim napisałem pierwszego dzisiejszego posta (w repo FanFil jest 2022.01.23.2, w repo Kodiwpigulce 2021.03.20.0), ale po podmiance FanFilm sypał się już bodajże po wejściu do Filmów. 
Jakby trzeba było logi, to mogę zrobić downgrade i wrzucić logi.
Możesz podesłać log z zainstalowanym najnowszym PTW 2022.01.23.2?

Wysłane z mojego XQ-AT51 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości