Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja o wersji Kodi w profilu użytkownika
#1
Czy pojawi się w opcjach profilu użytkownika, punkt dotyczący wyboru tak powszechnej teraz wersji Kodi 17,6?
Na chwilę obecną, prawie wszyscy z "przymusu", wybieramy "nieaktualne" Kodi 17,4...[Obrazek: k045.gif]

A oficjalne wydanie Kodi 18, nie wiadomo kiedy trafi "pod strzechy"...[Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witam,
Zdecydowanie jestem za. Na moim odtwarzaczu też mam wersję 17.6.
=========
Pozdrawiam,
jelonki20

HiMedia Q10 Pro + Kodi 19.1 + 1x4TB + 2x1TB
Odpowiedz
#3
@Łonogrzmot dodane Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(30-03-2018, 10:41 AM)mjw napisał(a): dodane Smile

[Obrazek: reka-ruchomy-obrazek-0094.gif]
Odpowiedz
#5
@mjw sorry, że zawracam "gitarę"...w opcjach profilu użytkownika, tak w ramach "wolnych mocy przerobowych", powinna się "już" pojawić do wyboru wersja Kodi 18.4  [Obrazek: e020.gif]
Odpowiedz
#6
To i ja się wtrącę, że powinna już być możliwość wyboru wersji Kodi 18.9.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
To ja poproszę dodać jeszcze do wyboru używanego systemu "Xbian" może i mało popularny OS ale na pewno więcej ludzi go używa niż prehistoryczny Openelec - który na liście wyboru jest Smile
Odpowiedz
#8
To przy jednej robocie dołóżcie jeszcze Debiana.
Odpowiedz
#9
I dla wariatów co lecą na Kodi 19. Będzie wyznacznik. Czubek, albo wie co robi Wink  A tak poważnie Kodi to kodi 
wersje 15, 16, 17,  + wersja po przecinku mało od siebie się różnią. To już zabytki. Brak wsparcia, 17,6  no może coś ogarnia. Wyjątkiem jest kodi 18, gdzie zaszły wielkie zmiany w 18,3. Potem jest już to samo od 18.3- i wyżej.  Oczywiście do 19.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości