Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Aktywowałem sobie boxa w grudniu, mam ten pakiet co był w gratisie, i pytanie, czy mogę go zalogować do innego konta canal plus? Czy muszę go do fabrycznych przywrócić? Albo gdzieś go wylogować przez przegląrkę?
Odpowiedz
REKLAMA:



Wylogowujesz się i logujesz na nowe konto, albo na starym przedłużasz subskrypcję jak wygaśnie (jak masz kody np z chipsów) Wink.

Podziękowali: puc15
Odpowiedz
a czy wylogowanie wywala konfiguracje? apki launchery itp?
Odpowiedz
(01-02-2022, 08:59 PM)mecenas1981 napisał(a): a czy wylogowanie wywala konfiguracje? apki launchery itp?
Nie. Jeżeli nie zresetujesz Boxa do ustawień fabrycznych to wszystko zostanie tak jak było. Wylogować się można w Ustawieniach apki Canal+  w prawym górnym rogu - pudełko z popcornem. Po wylogowaniu otwiera się ekran ponownego logowania. Teraz można zalogować się do innego konta.
Odpowiedz
(01-02-2022, 07:32 AM)mecenas1981 napisał(a): 2. To znaczy jak? wystarczy wsadzic i samo sformatuje? bedzie widoczney bo mi tylko pokazuje systemowe dane ok 10 gb

Ja używam pendrive Fat32 i zewnętrzny HDD NTFS obydwa sformatowane na kompie. Box rozpoznaje je bez problemów. X-plore pokazuje je obydwa jako Dysk USB /storage/"nazwa"/ nie jako wewnętrzną pamięć.
Odpowiedz
@Dogbyte a próbowałeś na nie coś zapisać z poziomu Androida? Lub nawet przesłać przez wifi w X-Plore? Bez sformatowania jako pamięć wewnętrzna nie można zapisywać plików.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Dokładnie - bez sformatowania pod androidem nie da się na nie skopiować plików.
Odpowiedz
formatuje pod androidem ale w ustawieniach widze go jako dysk nazwa - bezpiecznie odłaczony - nie ma wielkosci ani jakichkolwiek opcji
Odpowiedz
(02-02-2022, 01:40 PM)mjw napisał(a): @Dogbyte a próbowałeś na nie coś zapisać z poziomu Androida? Lub nawet przesłać przez wifi w X-Plore? Bez sformatowania jako pamięć wewnętrzna nie można zapisywać plików.

Zgadza się tylko że nie o to pytał mecenas. U niego Box nie widzi pamięci USB. Jak on miałby sformatować pendrive jeżeli jest nierozpoznany przez Box?
Odpowiedz
Działa Player w 4k? Wczoraj włączyłem chyba pierwszy raz na tym boxie i nie mam żadnych materiałów w 4k. Max w 720p.

Wysłane z mojego Redmi K30 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości