Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(06-03-2022, 08:30 AM)RebA napisał(a):
(06-03-2022, 08:23 AM)ten30 napisał(a): Witam
A ja mam troszeczkę inne pytanie, mam konto na teleelevidenie lista podpięte pod tv. Ale tez chciałbym oglądać na kompie w pracy czy na telefonie wszędzie, muszę zakładać kolejne konto?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
mozesz uzywac tej samej listy ale nie mozesz miec jej wlaczonej w tym samym czasie na 2 odtwarzaczach bo wylapiesz bana, najlepszym rozwiazaniem zakup kolejnej listy z tego samego kona co posiadasz
Czyli mogę mieć listę podpiętą pod np. tysiąc urządzeń ale oglądać na jednym odtwarzaczu w danej chwili? Jak teraz zapłacę to jak to rozdzielić na kolejne urządzenia?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Jak zapłacisz za kolejną listę, to jej kody wklejasz na nowe urządzenie. Każda kupiona lista ma swój kod, link do działania. Wszystko ze swojego konta pobierzesz. Jeśli nie wykupisz oddzielnej dodatkowej listy, to tą co posiadasz możesz dodać do tysiąca urządzeń, ale użycie na dwóch urządzeniach w tym samym czasie jednej listy grozi banem na konto.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(06-03-2022, 10:18 AM)adrt8v napisał(a): Jak zapłacisz za kolejną listę, to jej kody wklejasz na nowe urządzenie. Każda kupiona lista ma swój kod, link do działania. Wszystko ze swojego konta pobierzesz. Jeśli nie wykupisz oddzielnej dodatkowej listy, to tą co posiadasz możesz dodać do tysiąca urządzeń, ale użycie na dwóch urządzeniach w tym samym czasie jednej listy grozi banem na konto.
Dziękuję za pomoc
Właśnie widzę że mam około 30 list i to znaczy że jedna wyrzucam np na tel, kolejną do kompa i jeszcze inna na tv, płacąc za trzy miesiące?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(06-03-2022, 11:04 AM)ten30 napisał(a): mam około 30 list

[Obrazek: a010.gif] [Obrazek: a010.gif]

ten30" napisał(a):jedna wyrzucam np na tel, kolejną do kompa i jeszcze inna na tv, płacąc za trzy miesiące?

3x3€
Odpowiedz
To czym pisałeś to jest jedna lista, tylko w kilkudziesięciu linkach. Kupiłeś JEDNĄ!
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
Czy na TeleEleVidenie ten człowiek ma jakieś stałe pory, gdzie otwiera rejestrację? Od roku nie mogę natrafić. A chciałbym spróbować czegoś innego niż dotychczasowe newPlusX.
Odpowiedz
REKLAMA:



(06-03-2022, 01:01 PM)Mr_Unknown napisał(a): Czy na TeleEleVidenie ten człowiek ma jakieś stałe pory, gdzie otwiera rejestrację? Od roku nie mogę natrafić. A chciałbym spróbować czegoś innego niż dotychczasowe newPlusX.

Nie. Otwiera na parę minut o różnych porach dnia tygodnia.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
(06-03-2022, 01:01 PM)Mr_Unknown napisał(a): Czy na TeleEleVidenie ten człowiek ma jakieś stałe pory, gdzie otwiera rejestrację? Od roku nie mogę natrafić. A chciałbym spróbować czegoś innego niż dotychczasowe newPlusX.
jak chcesz to moge ci zakupic liste
Odpowiedz
Wolałbym mieć jednak dostęp do konta tak jak w newPlusX.tv. Poza tym mam tam jeszcze abo jakoś do połowy miesiąca.
Odpowiedz
(06-03-2022, 12:37 PM)adrt8v napisał(a): To czym pisałeś to jest jedna lista, tylko w kilkudziesięciu linkach. Kupiłeś JEDNĄ!
Rozumiem
Ale czy pod moim kontem mogę mieć dwie listy?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości