Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
(12-02-2022, 09:51 AM)Maciej_27 napisał(a): TiviMate zakładka moja lista?,  czy mogę np. Ustawić jakiś program np. "zagadki wrzechswiata" i ten właśnie program bez zaznaczania będzie mi się nagrywał?

Nie
Odpowiedz
REKLAMA:



Tam możesz gromadzić ulubione kanały z różnych dodanych list.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
raczej programy, tylko jaki jest tego sens jak archiwum ma 7dni po tym czasie z tej listy nic nie działa

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jak u was wygląda subskrypcja Tivimate premium?
Spotkałem się wpisem na forum o tym że można wykupić ,,wieczną,, subskrypcje, lecz nie mogę znaleźć ponownie autora tego wpisu.
U mnie gdy dałem ,,anuluj,, (posiadam roczną) nadal gdy chce wznowić mam do wyboru tylko roczną za 36.99zl.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Widzę, że na OTT Navigator można wziąć licencję "wieczną". Pytanie czy warto bo wczoraj liga mistrzów u mnie na Tivimate bez pakietu premium lepiej śmigała niż ott Navigator.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
U mnie na OTT Navigator wersja 1.6.5.5 Premium również wszystko w porządku...ale to TiviMate Premium rządzi niepodzielnie/bezapelacyjnie!
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam plusx do oferty dodał kanał boomerang, ktory jest w zakładce popularne, czy w tivimate mogę wrzucić go do zakładki bajki?

PS. Czy ta lista jest pokategoriowana przez dostawce czy program?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Hej czy TeleEviDenie to jest Rosja?
Odpowiedz
(05-03-2022, 07:32 PM)tomahawk5000 napisał(a): to jest

Nie
Odpowiedz
Witam, kończy mi się roczna subskrybcja za tivimate, chciałbym zakończyć subskrybcje i zakupić na stałe jak to teraz zrobić

Podziękowali: Bond69
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości