Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm
Niestety - coraz częściej się to zdarza, ale to nie wina ani FanFilm ani w sumie też nie samego tb7 - serwery na których leżą pliki po prostu za słabo powiadają (rapiduserwers ma za długi czas odpowiedzi i kodi albo w ogóle nie odtwarza, albo nie jest w stanie zbuforować pliku)
FanFilm wyszukuje linki do filmów na stronach. Jak się wyświetlą źródła i klikniemy, rola FanFilm się kończy - do gry wchodzi resolverurl - czyli taki tłumacz linków z różnych serwisów na formę zrozumiałą dla kodi. Jak rozpozna link, to przygotowuje odtwarzanie - i jego rola się kończy - za odtwarzanie odpowiedzialne jest już tylko kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Chcem oglądać serial Reacher i każde zródło z tb7 mi sie zacina co 20 s
No to masz odpowiedź powyżej - zbyt wolno serwer zewnętrzny odpowiada.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Mocno loteryjne zagadnienie, we wtyczce tb7.pl player pierwsze 11 minut Reacher S01E01 3.69GB normalnie odtwarza, dalej sprawdzał nie będę, bo już oglądałem cały sezon [Obrazek: k045.gif]

Prime Video to tylko 49 złotych 12 miesięcy [Obrazek: e020.gif]

(20-02-2022, 01:49 PM)fastex2 napisał(a): Chcem oglądać serial Reacher

Przy mocnym parciu możesz za free [Obrazek: r010.gif]


[Obrazek: DO3zv6Vl.jpg]
Ok. Dzięki, sprawdze jeszcze tb7player
Jeśli serwery z których korzysta tb7 odpowiadają zbyt wolno z twoim połączeniem to nie ma znaczenia czy to tb7 player czy fanfilm - bo to nie wtyczki odpowiadają za połączenie/odtwarzanie tylko kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Jeśli ktoś zastanawia się dlaczego nie działa tb7.[Obrazek: f0d066103149a57566c67797d4edd59a.jpg]
Szkoda, że dopiero tutaj dowiedziałem się, że nie ma co już kupować dostępu na tb7.pl. Właśnie wykupiłem dostęp na 180 dni, pliki nie pasowały do wyszukiwań i zacząłem szukać przyczyny. Moim zdaniem powinna pojawić się jakaś informacja na główniej stornie kodiwpigulce. Szczególnie, że nadal są dostępne poradniki z tb7.pl

Jakieś wtyczki i źródła działają prawidłowo z filmami z lektorem i dubbingiem?
(28-03-2022, 08:02 PM)Frexor napisał(a): Szkoda, że dopiero tutaj dowiedziałem się, że nie ma co już kupować dostępu na tb7.pl. Właśnie wykupiłem dostęp na 180 dni, pliki nie pasowały do wyszukiwań i zacząłem szukać przyczyny. Moim zdaniem powinna pojawić się jakaś informacja na główniej stornie kodiwpigulce. Szczególnie, że nadal są dostępne poradniki z tb7.pl

Jakieś wtyczki i źródła działają prawidłowo z filmami z lektorem i dubbingiem?
Tb7 nadal działa, na tyle na ile pozwala ich wyszukiwarka, dlatego poradniki są aktualne. Dalej są alternatywą dla bezpłatnych źródeł. Nie jesteśmy też w żaden sposób powiązani z tb7 więc nie możemy odpowiadać za ilość źródeł. Natomiast od początku problemów informujemy na forum czy na FB o problemach z działaniem tb7
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości