Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV Box 2 - dylemat dotyczący użytkowania
No to muszę jutro sobie to ogarnąć. Pozdrawiam serdecznie i życzę przyjemnej soboty
Odpowiedz
REKLAMA:



Prosze.

Takie 2 protipy jeszcze. Może komuś się przydadzą bo nikt nie wspomniał.
Można założyć hasło startowe na boxa:
adb shell
locksettings set-pin xxxx

Przy restarcie urządzenia/świeżym włączeniu zapyta was o pin.
Usunięcie hasła:
locksettings clear --old xxxx

Dns po tls:
adb shell
settings put global private_dns_mode hostname
settings put global private_dns_specifier nazwa_serwera / np. dot-de.blahdns.com czy inny By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. czy adguard
Odpowiedz
Widzę że ładnie ogarniasz tego boxa. Powiedz jeszcze co to za apka "DVB-T Cyfrowa Telewizja Naziemna"?
Odpowiedz
Skrót do 'HDTV' - czyli systemowego playera tv z kabla.
Odpowiedz
[Obrazek: WKYDNqYl.jpg]

Czy poszło ok?
Odpowiedz
Tak. Wejdź jeszcze w menu>aplikacje>wyłączone aplikacje, znajdź tms i daj zatrzymaj lub puść restart.

Jak chcesz ponownie włączyć usługe aby złapać aktualizacje launchera/systemu to

pm enable <package_to_enable>

lub po pm uninstall:

cmd package install-existing <name of package>
Odpowiedz
REKLAMA:



Ok dzięki, raczej nie bede tego włączał chociaż wydaje się w porządku ten launcher w nowym oprogramowaniau typowy android tv ale nie wiadomo co mogą odwalić w aktualizacji, a czy np nie trzeba być zalogowanym w play żeby otrzymać aktualizację?
Odpowiedz
Nie trzeba. Box nawet wylogowany z usługi nadal przyjmuje aktualizacje systemu i launchera - właśnie po usłudze TMS.
Gasisz TMS - spokój. Ćwiczone już wiele razy.
Odpowiedz
Dobra pany pytanie z innej beczułki mam x96max plus, służy do projektora mam tam atv, jakie max rozdzielczości uzyskam po instalacji coreelec na Netflix hbomax Prime Video, proszę o odpowiedź konkretnie kto zna to z autopsji albo jest pewien
Odpowiedz
(10-04-2022, 03:59 PM)Wojtasban napisał(a): Dobra pany pytanie z innej beczułki mam x96max plus, służy do projektora mam tam atv, jakie max rozdzielczości uzyskam po instalacji coreelec na Netflix hbomax Prime Video, proszę o odpowiedź konkretnie kto zna to z autopsji albo jest pewien
hbomax i amazon prime - 540p

Netflix - 1080 , ale netflix działa tylko na CPU więc bez modyfikacji chłodzenia w boxie realnie pewnie 720p
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości