Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Witam, czy wasze dekodery DVB-T2 odbiera TVN24, Polsat News, AXN, TVN Turbo w woj. Zachodniopomorskie?
DVB-T wersji 1 wszystkie kanały odbiera TVN24, Polsat News, AXN etc. Próbowałem skanować wyszukiwanie kanałów ale nic się nie zmienia.
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
(27-03-2022, 04:18 PM)artpaw napisał(a): skoro wiesz że nie ma a nie ma to

(27-03-2022, 02:26 PM)marys261 napisał(a):
(26-03-2022, 06:45 PM)Ktosi napisał(a): Nviia Shield nie ma tunera TV
Wiem że nie ma, ale co widnieje na stronie? Z dupy tego sobie tam nie wzieli ?!!
to jednak chyba z d... pomijając fakt że nie mam pojęcia jak się ma canal + box 4k do Nviia Shield


Trochę się cofnę w czasie by coś wyjaśnić.
Miałem przez jakiś czas Shielda z aplikacją i działała świetnie w UK  z tunerem z tunerem TV DVB-T2  i SAT  DVB-S2  w ... Polsce. Tongue  
Aplikacja obsługuje SAT>IP i to tylko łączy Nvidia Shield z Canal+ 4k BOX czyli obsługa TV naziemnej albo SAT a że to tylko inny sposób to już inna sprawa. Tuner z klasyczną z głowicą i tuner z obsługą  SAT>IP działa identycznie.
Odpowiedz
AndroidTV 10 nadchodzi ;-)
[Obrazek: BYZ8BoJl.jpg]

Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
@Matheusz i jak wrażenia? Naprawili coś przy okazji?
Odpowiedz
Zmian widocznych nie widzę. Narazie nie zauważyłem, żeby coś popsuli przy okazji. Przynajmniej poprawki z tego roku. [Obrazek: 4RINGzFl.jpg]

Podziękowali: dabroviec
Odpowiedz
REKLAMA:



U mnie aktualizacji brak, tylko dla wybranych?
Odpowiedz
Panowie po aktualizacji działa wam apk ? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

A może zna ktoś coś podobnego do auto startu?
Odpowiedz
zawsze używam tego cuda: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości