Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowa tv
#11
Podepnę sie do wątku. Czy u kogoś działa darmowaTv? Przedwczoraj było wszystko ok, ale dzis czy to polstream.ml czy Strumyk muli muli i nic się nie dzieje... Poszły ostatnio jakieś aktualizacje dodatków i nie wiem czy to przez to czy po prostu strona nie odpowiada. Mógłby ktoś sprawdzić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(26-05-2022, 07:59 PM)pikaczu666 napisał(a): Mógłby ktoś sprawdzić?

Coś tam działa...

[Obrazek: Y7hfWwR.jpg]

Podziękowali: pikaczu666
Odpowiedz
#13
(26-05-2022, 08:34 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(26-05-2022, 07:59 PM)pikaczu666 napisał(a): Mógłby ktoś sprawdzić?

Coś tam działa...

[Obrazek: Y7hfWwR.jpg]




Śmieszna sprawa, okazuje się że darmowaTv działa w moim przypadku tylko przez VPn. Nieważne jaki kraj, może być nawet Uk, gdzie obecnie jestem. Metoda sprawdza się zarówno na Tv jak i na lapku.
Odpowiedz
#14
A ja z troszeczkę innej beczki ale też związanej z tematem darmowa.tv. Xiaomi Mi Box S ze starą wersja Androida (nie aktualizowałem do 9) z zainstalowanym Kodi 19.3 po dodaniu repozytorium mbebe i próbie instalacji z tego repozytorium dodatków wywala komunikat o treści "Nieudane połączenie z repozytorium" ,ktoś ma jakieś pomysły? To samo Kodi na tablecie instaluje dodatki od mbebe bez problemu. Dodam jeszcze że na wersji 18.9 też jest to samo.
Odpowiedz
#15
Mbebe ma błąd sum md5. Trzeba czekać aż poprawi
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#16
A więc czekamy,dobrze że na tablecie chociaż idzie oglądać ale to nie to samo.Znalazłem też na innym forum tą samą informację a więc to się potwierdza.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Zaczęło działać ale na większości kanałów wywala komunikat-"This video has been restricted.Streaming video from cloudflares basic service is a violation of the Terms of service.Please visit cfl.re/tos to learn more." Ktoś coś rozumie? Działają głównie kanały że Strumyk najgorzej jest z Polstream.ml.
Odpowiedz
#18
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości