Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
@sky02 dzięki, @Łonogrzmot też dzięki za sugestie, nie pomyślałem o tym
Odpowiedz
REKLAMA:



Mam pytanie. Kiedyś prosiłem o dodanie epg do Rai 4k i zostało dodane do epg.ovh ale jakoś nie pokazują mi się obecnie żadne informacje na tym kanale. Czy ktoś może sprawdzić czy działa epg dla Rai 4k?
Odpowiedz
(19-07-2022, 11:27 AM)kowalmisiek napisał(a): Mam pytanie. Kiedyś prosiłem o dodanie epg do Rai 4k i zostało dodane do epg.ovh ale jakoś nie pokazują mi się obecnie żadne informacje na tym kanale. Czy ktoś może sprawdzić czy działa epg dla Rai 4k?
Poprawiłem. Dzięki za info.
Odpowiedz
W aplikacji kodi i z klientem pvr iptv simple client epg.ovh działa jak należy, archiwum, catch up itd. Natomiast w aplikacji siptv na lgwebos wszystko też jest ok, ale brak epg dla np: canal + sport 5, eurosport 1, canal + dokument, warner tv, canal + domo, canal + kuchnia. Epg w siptv na pewno ładuje się z epg.ovh ponieważ jest komunikat na kanałach esports one i esports revolution. Gdzie mogę szukać problemu?
Odpowiedz
Witam i potwierdzam u mnie tez niema epg od paru dni na eurosport 1, canal + dokument, warner tv, canal + domo, canal + kuchnia,polsat comedy central extra,ci polsat, w aplikacji siptv na lgwebos
Odpowiedz
To problem z interpertacją nazw w siptv. Albo plusx zmieni nazewnictwo albo smart iptv interpretację.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



(18-08-2022, 10:31 AM)mjw napisał(a): To problem z interpertacją nazw w siptv. Albo plusx zmieni nazewnictwo albo smart iptv interpretację.
tu akurat tele
Odpowiedz
Panowie zgłaszałem ten sam problem w weekend, dosłownie identycznie jest u mnie na tym samym sprzęcie: LG WEBOS + SIPTV + PLUSX.
Tutaj macie link: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pisałem też do Plusx niestety jego jedyna rada to czy zaznaczony jest checkbox w siptv "DETECT EPG"
Piszę do niego codziennie ale bez odzewu.
Odpowiedz
Odpowiedz
(19-08-2022, 11:40 AM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pisałem też do Plusx niestety jego jedyna rada to czy zaznaczony jest checkbox w siptv "DETECT EPG"
Piszę do niego codziennie ale bez odzewu.
Witaj Smile Sprawdź dzisiejsze epg w SIPTV Przeładuj. Dodałem to epg te dziwne  tvg-name z PlusX i id-name z SIPTV. Może coś pomoże. Pisz czy się poprawiło.Dziękuję ale niestety bez zmian.
Wczytywałem jeszcze raz listę i epg - bez rezultatu.
Plusx milczy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości