Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
Wygląda to tak że wrzucając bezpośredni link listy w Siptv wszystko śmiga poprawnie.
Ja natomiast korzystam z pliku ze względu na układ kanałów który sam sobie stworzyłem.
W moim pliku link do tych kanałów wygląda tak:

#EXTINF:0 tvg-id="Canal+ Domo" tvg-name="Domo TV" tvg-logo="http://logo.plusx.tv/logo/Domo+.png" timeshift="7" catchup="fs" group-title="Rozrywka" ,Canal+ Domo HD

#EXTINF:0 tvg-id="Canal+ Kuchnia" tvg-name="Kuchnia.TV" tvg-logo="http://logo.plusx.tv/logo/Kuchnia+%20HD.png" timeshift="7" catchup="fs" group-title="Rozrywka" ,Canal+ Kuchnia HD

#EXTINF:0 tvg-id="Canal+ Dokument" tvg-name="Canal+ Discovery HD" tvg-logo="http://logo.plusx.tv/logo/Canal+%20Discovery%20HD.png" timeshift="7" catchup="fs" group-title="Dokument" ,Canal+ Dokument HD

Zmieniałem już kody EPG wg siptv i nic to nie daje.
Po drodze milion resetów listy, wgrywania itp.
Linijki wydają się być w takim samym schemacie jak pozostałe kanały
Odpowiedz
REKLAMA:



Zmień ręcznie w liście nazwy w : tvg-id,tvg-name i na końcu linijki po, na nazwy Canal+ Dokument bez HD itd... Canal+ Dokument, Canal+ Domo,  Canal+ Kuchnia
Musi działać przypuszczam że nazwy apk bierze z tvg-name choć to trochę dziwne.

Podziękowali: kowal2752
Odpowiedz
(15-08-2022, 12:55 PM)sky02 napisał(a): Zmień ręcznie w liście nazwy w : tvg-id,tvg-name i na końcu linijki po, na nazwy Canal+ Dokument bez HD itd... Canal+ Dokument, Canal+ Domo,  Canal+ Kuchnia
Musi działać przypuszczam że nazwy apk bierze z tvg-name choć to trochę dziwne.
Po części pomogło. 
Tylko tym razem Canal + Domo epg działa ale w języku chyba czeskim?
Canal + Kuchnia pojawił się napis dumny programing, wcześniej nie było nic.
Odpowiedz
Ty nie korzystasz z naszego epg a z wbudowanego w apk u nas jest w pl.
Odpowiedz
(15-08-2022, 01:23 PM)sky02 napisał(a): Ty nie korzystasz z naszego epg a z wbudowanego w apk u nas jest w pl.
Wiem że jest w PL ale do tej pory było ok.
W siptv w miejscu gdzie jest link do epg czy wkleje wasz link do obojętnie której opcji, czy link z plusxa to mimo to cały czas jest to samo.

Tak to wygląda w trakcie ładowania listy + epg.
[Obrazek: m7trKYjl.png]
Odpowiedz
Pokombinuj z tą sekcją
[Obrazek: nxWxguxl.png]
Plusx ma nasze epg Wink

Nic tam nie zaznaczaj dawaj czysty link do epg.
Odpowiedz
REKLAMA:



Niestety bez zmian.
Jedyna opcja która cokolwiek zmienia, że pojawia się jakakolwiek treść EPG jest zmiana z tvg-name="Domo TV" na
tvg-name="DomoTV.pl" wg kodów ze strony siptv i wtedy pojawia się EPG w języku czeskim czy czymś podobnym.
Odpowiedz
To zgłoś problem do nich. Ja tu już nic nie pomogę. Ewidentnie nie działa własne epg.
Odpowiedz
(15-08-2022, 02:07 PM)sky02 napisał(a): To zgłoś problem do nich. Ja tu już nic nie pomogę. Ewidentnie nie działa własne epg.
Najlepsze jest to że z linku do listy wszystko działa a z pliku nie bardzo.
Dziękuje za pomoc
Odpowiedz
MTV Europe od kilku dni nie widzę EPG dla tego kanału
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości