Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
(20-08-2022, 06:25 AM)adrt8v napisał(a): No tak, sam musisz wszystko zrobić, a jak Ty myślałeś?
No spoko,  tylko widzę,  że paypal'a gościu nie akceptuje,  a do revoluta potrzebuje jakies jego dane... Czy nie? No nic dzieki i tak,  napisze do goscia.
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy w teleel dostepna jest baza vod? Cos w 4K?
Odpowiedz
(21-08-2022, 06:11 PM)lukaszsk napisał(a): Czy w teleel dostepna jest baza vod? Cos w 4K?
Nie ma niczego takiego

Podziękowali: lukaszsk
Odpowiedz
Ogólnie jestem bardzo zadowolonym klientem teleele już od dwóch lat. Dzisiaj z przykrością muszę zauważyć, że niestety nie jest to usługa idealna. Oglądam mecz Barcelona - Valladolid i niestety przycina co 5-10 sekund. Po 10 minutach miałem dosyć i przełączyłem na apkę Canal plus online - ponad 30 minut bez żadnego przycięcia. Na ostatnie 5 minut z ciekawości znowu teleele przez tivimate - bez zmian dalej tnie. Fakt, że nie mam zbyt szybkiego łącza (orange wyciągający koło 60 mbs) ale wygląda na to, że teleele przy większym zainteresowaniu danym programem trochę nie wyrabia - poprzednio taki sam problem stwierdziłem przy debiucie Lewandowskiego w Barcelonie Sad
Odpowiedz
To trzeba zmienić operatora na innego mam PlusX i nic się nie tnie
Odpowiedz
ja myślę ze to nie jest kwestia Twojego Internetu, przyjmijmy dane z orange
w jakości SD (360p) – 0,7 Mb/s.
w jakości SD (480p) – 1,1 Mb/s.
w jakości HD (720p) – 2,5 Mb/s.
w jakości HD (1080p) – 5 Mb/s.
w jakości 4K – 20 Mb/s.

W przypadku netflixa i 4k to 25 Mb/s, więc to raczej problemy po stronie operatora.
Odpowiedz
REKLAMA:



Teleelevidenie ma problemy przy większym zainteresowaniu. Nie wyrabia. Wczoraj mecz oglądałem na liście od chińczyka kupioną w grudniu za 15euro na rok i nic nie cięło. A na teleelevidenie nie dało się oglądać. Muszę sprawdzić jeszcze plusx.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(28-08-2022, 06:29 PM)nettur napisał(a): Ogólnie jestem bardzo zadowolonym klientem teleele już od dwóch lat. Dzisiaj z przykrością muszę zauważyć, że niestety nie jest to usługa idealna. Oglądam mecz Barcelona - Valladolid i niestety przycina co 5-10 sekund. Po 10 minutach miałem dosyć i przełączyłem na apkę Canal plus online - ponad 30 minut bez żadnego przycięcia. Na ostatnie 5 minut z ciekawości znowu teleele przez tivimate - bez zmian dalej tnie. Fakt, że nie mam zbyt szybkiego łącza (orange wyciągający koło 60 mbs) ale wygląda na to, że teleele przy większym zainteresowaniu danym programem trochę nie wyrabia - poprzednio taki sam problem stwierdziłem przy debiucie Lewandowskiego w Barcelonie Sad
ja to samo mam a mam net dobry.
Odpowiedz
Generalnie przy większych wydarzeniach i sporym zainteresowaniu operator teleele powinien wrzucać program na inny szybszy serwer. Jak mi odpisal jest to kwestia poinformawania go tym wcześniej.
Odpowiedz
On ma klientów gdzieś zresztą zapytaj sam na tele to odpowie dowidzenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości