Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobieranie seriali z VOD
#11
A Babcia ma internet? To zainwestuj w boxa, dla Babci myślę że będzie szczęśliwsza Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(25-10-2022, 05:54 PM)sky02 napisał(a): A Babcia ma internet? To zainwestuj w boxa, dla Babci myślę że będzie szczęśliwsza Wink
No ale to jest rozwiązanie mniej więcej takie:
Po co robić sernik, przecież można kupić mortadelę.
Odpowiedz
#13
W windows nie ma co się bawic w pobieranie za pomocą kodi, odpalasz przegladarkę, w niej obowiązkowo ktoryś bloker reklam trzeba mieć ( choćby najpopularniejszy uBlock) i instalujesz w przegladarce dodatek do pobierania wideo ze stron, w firefox np video downloader helper. Nastepnie wchodzisz na filman cc lub vizjer pl i odszukujesz interesujacy Cię film czy odcinek. Już nie bede opisywał jak pobrac za pomoca dodatku, bo jest to intuicyjne. Dla ulatwienia dodam, ze miedzy innymi hosty userload i vidoza pozwalają na pobieranie.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
#14
(25-10-2022, 05:27 PM)lolo99 napisał(a):
(25-10-2022, 11:38 AM)Pawulon1987 napisał(a): Czyli nie ma możliwości ciągnięcia np. 1 odcinka z KODI ? albo z VOD w jakiś sposób ?
Ze strony vod.tvp.pl spokojnie można pobrać, jedyny minus to trzeba przeżyć reklamy.


Ale jak ?

(25-10-2022, 05:36 PM)sky02 napisał(a): Ja nie rozumiem po co pobierać Smile Zainstaluj wtyczkę TVP (Libka) tam masz Ojca Mateusza od 1 sezonu do 28.
Szkoda miejsca na dysku Wink Ba można nawet obejrzeć odcinki przedpremierowe, ale to już trzeba mieć konto.
Pozdrawiam.
[Obrazek: 52ouePdl.jpg]

I nie ma reklam  Rolleyes


Załóżmy, że dla babci ale babcia ma baaaardzo słaby internet. Po prtostu chciałbym to jakoś normalnie ściągnać...

(25-10-2022, 06:53 PM)szopns napisał(a): W windows nie ma co się bawic w pobieranie za pomocą kodi, odpalasz przegladarkę, w niej obowiązkowo ktoryś bloker reklam trzeba mieć ( choćby najpopularniejszy uBlock) i instalujesz w przegladarce dodatek do pobierania wideo ze stron, w firefox np video downloader helper. Nastepnie wchodzisz na filman cc lub vizjer pl i odszukujesz interesujacy Cię film czy odcinek. Już nie bede opisywał jak pobrac za pomoca dodatku, bo jest to intuicyjne. Dla ulatwienia dodam, ze miedzy innymi hosty userload i vidoza pozwalają na pobieranie.


Nie do końca. Na stronie VOD tvp wykrywa, że jest taka wtyczka i nie odpali filmu.
Mam dodatek Video DownloadHelper ale ten niestety nie ściąga serialu tylko  ewentualnie te krótkie reklamy...
Odpowiedz
#15
Przeczytaj raz jeszcze moją odp, bo ja tam nigdzie nie napisalem żeby z vod tvp zassysać. Podałem dwie konkretne strony czyli filman i vizjer. Nawet tez dwa konkretne hosty (a jest ich więcej co sam odkryjesz) które pozwalają na pobieranie.
Odpowiedz
#16
(25-10-2022, 06:58 PM)Pawulon1987 napisał(a):
(25-10-2022, 05:27 PM)lolo99 napisał(a): Ze strony vod.tvp.pl spokojnie można pobrać, jedyny minus to trzeba przeżyć reklamy.


Ale jak ?
Jest taki magiczny program, na trzy litery, zaczyna się na I, kończy na M, a w środku jest de.
Jeśli czegoś nie ściągnął, to raz na tysiąc. Niestety normalnie jest płatny, więc jakiś tam wysiłek trzeba włożyć, żeby korzystać za darmo.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
@Pawulon1987 a wersja "trial" chyba i tak działa 30 dni, więc potestować można Tongue
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#18
Dziękuję za pomoc wszystkim. Sciągne po testuje zobaczę.
Odpowiedz
#19
Bardzo fajny program. Instalujesz + dodatek do Przegądarki.

Tylko trzeba czekać aż kilka minut reklam przeleci... szkoda, że nie można tego obejść ale ładnie ściąga.
Odpowiedz
#20
Ale o jakie reklamy chodzi? Wersja zarejestrowana chyba niczego nie wyświetla, czyli da sie to obejść Tongue, wystarczy zarejestrować. Zwłaszcza że niezarejstrowany po 30 dniach i tak padnie. Smile
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości