Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobieranie seriali z VOD
#21
Źle mnie zrozumiałeś...

Wchodzę na stron e VOD, wchodzę na np. Pierwszy odcinek pierwszego sezonu to muszą przelecieć reklam i dopiero wtedy jest mozliwośc sciagniecia.

Chyba, że jakoś inaczej można ściągac?
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
3 dni męczenia z reklamami ale udało się!

363 odcinki w najwyższej mozliwej jakości (1 sezon 540p a reszta w 1080p)

[Obrazek: RfrEWZul.jpg]

Jeszcze raz dziękuję za pomoc!
Odpowiedz
#23
@Pawulon1987 nie próbowałeś skorzystać z przeglądarki z blokerem reklam typu uBlock Origin? Może wtedy mógłbyś pobrać od razu.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
#24
Dobra rada, tak jest najprościej.

W tym wątku o przeglądarkach, przy ostatnich wpisach jest opisane kilka przeglądarek z możliwością zainstalowania dodatku uBlock Orgin, które dobrze działających na Android TV:
 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam

Edycja. Nie wszystkie wersje Firefokx-a dobrze działają na Androidzie TV, ale kilka starszych sprawuje się jeszcze sprawnie na Android TV i pobieranie plików działa...
Odpowiedz
#25
Na przyszłość skorzystaj z tego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nowe rozwiązanie, świeżo opracowane.

Nie trzeba odpalać filmiku, wystarczy wejść w stronę danego odcinka, więc reklam nie trzeba oglądać.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Podziękowali: lolo99
Odpowiedz
#26
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
do pobierania z popularnych serwisów VOD jest cała seria aplikacji FreeGrabApp trzeba sie troche "zakręcic" żeby mieć pełną wersję no ale programy są: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#28
Odpowiedz
#29
(05-11-2022, 01:18 AM)Pawulon1987 napisał(a):
(31-10-2022, 05:34 PM)dabroviec napisał(a): @Pawulon1987 nie próbowałeś skorzystać z przeglądarki z blokerem reklam typu uBlock Origin? Może wtedy mógłbyś pobrać od razu.


Oczywiscie... jak mam taką wtyczkę to nie mogę po prostu odtworzyć Wideo to nie mogę też ściągnać...

U mnie działa. Sprawdzałem kiedyś na Kole fortuny a teraz sprawdziłem na Ojcu Mateuszu i wideo normalnie się odtwarza.

Firefox + uBlock Origin.
Odpowiedz
#30
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości