Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje na androidowe boxy
(17-12-2022, 05:15 PM)RebA napisał(a):
(17-12-2022, 04:03 PM)fenek napisał(a): Coś polecicie fajnego do kupienia na dzień dzisiejszy, obecnie mam Xi Mibox S 4K?
Play now 2 lub 3 ale tylko używka na alledrogo bez umowy

A jakiś spoza "operatórow".
Natknąłem się na markę MECOOL i model KM7. Ma ktoś u siebie?7
Odpowiedz
REKLAMA:



[quote pid="42412" dateline="1671362895"]

A jakiś spoza "operatórow".
Natknąłem się na markę MECOOL i model KM7. Ma ktoś u siebie?7
[/quote]
No to nie lepiej wziąć MECOOL KM2 PLUS którego linkuje dwa posty wyżej?
KM7 nie ma certyfikacji Netflixa i ma słabszy procesor. Różnica w cenie wersji 2/16 to kilkadziesiąt złoty między  KM2 PLUS VS KM7
I tak oba do kupienia tylko prosto od chińczyków

Podziękowali: fenek
Odpowiedz
Box od Xiaomi nie spełnia oczekiwań? To chyba najlepszy w tej chwili sprzed tej firmy na rynku przystawek.
Odpowiedz
(18-12-2022, 01:53 PM)woland357 napisał(a): Box od Xiaomi nie spełnia oczekiwań? To chyba najlepszy w tej chwili sprzed tej firmy na rynku przystawek.

Może nie że nie spełnia bo używam go rzadko, chciałem sobie cos kupić na Mikołaja.
Szukam też coś żebym miał naziemną w tym bo mam TV bez nowego standardu a w Xiaomi to pewnie nie możliwe mieć naziemną?
Odpowiedz
(18-12-2022, 02:55 PM)fenek napisał(a):
(18-12-2022, 01:53 PM)woland357 napisał(a): Box od Xiaomi nie spełnia oczekiwań? To chyba najlepszy w tej chwili sprzed tej firmy na rynku przystawek.

Może nie że nie spełnia bo używam go rzadko, chciałem sobie cos kupić na Mikołaja.
Szukam też coś żebym miał naziemną w tym bo mam TV bez nowego standardu a w Xiaomi to pewnie nie możliwe mieć naziemną?

Ja mam Xiaomi Mi Box S oraz Canal+ Box wersja z DVB-T2. 

Moim zdaniem Box od Canal+ sprawuje się dobrze, lepiej od Xiaomi Mi Box S...  

Na Allegro oraz niekiedy w lombardach są jeszcze dostępne wersje Canal+ Box z wbudowanym tunerem telewizji naziemnej DVB-T2. 
Jest to podane w specyfikacji sprzętu, niekiedy też dodatkowo zaznaczone w opisie sprzętu np. 

 UWAGA:
TO JEST PEŁNA WERSJA BOX-a z tunerem DVB-T2 i PILOTEM z "NETFLIX"
NIE DAJ SIĘ NABRAĆ NA TAŃSZĄ WERSJE !!!!
BEZ TUNERA TV NAZIEMNEJ  i Z PILOTEM bez przycisku "NETFLIX"

Pozdrawiam

Edit. To nabranie dotyczy tylko osób, które chcą mieć wbudowany w Box-ie tuner telewizji naziemnej tj. DVB-T2. Muszą wtedy koniecznie zwrócić na to uwagę, ponieważ wizualnie Box-y są podobne.

Podziękowali: fenek
Odpowiedz
Nic na początku nie wspominales. Że box ma obsługiwać DVB-T. Taniej by ci wyszło dokupić sobie sam tuner DVB-T. No chyba że telewizor nie ma dwóch wyjść HDMI

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:



Może jest możliwość przeniesienia Xiaomi Mi Box-a S do innego pomieszczenia z telewizorem, sypialnia, drugi pokój itp.

Jak pisałem mam Mi Box-a,  przez ciągłe problemy, zawieszanie się, zanik obrazu (pomaga restart) oraz małą ilość pamięci wewnętrznej ( ogółem 8 GB współdzielonej, system plus aplikacje), Xiaomi Mi Box S wylądował ostatecznie w sypialni.

Box Canal+ nie ma tych problemów, działa stabilnie, ma 16 GB pamięci (jest sporo miejsca na instalację aplikacji). Ma bezpośrednie wyjście optyczne (nie potrzeba żadnych przejściówek, aby podłączyć światłowodem kino domowe).

Polecam Box-a Canal+, gdyż u mnie się sprawdził, ale obecnie dostępnych jest sporo innych Box-ów lepszych od Xiaomi Mi Box S.

Pozdrawiam

Podziękowali: fenek
Odpowiedz
(19-12-2022, 04:26 AM)arkady1964 napisał(a): sporo innych Box-ów lepszych od Xiaomi Mi Box S.

Podasz kilka przykładów?

A polecicie jakiś płatny stream żebym miał chociaż ofertę naziemnej? Za co warto zapłacić?
Odpowiedz
(19-12-2022, 11:21 AM)fenek napisał(a):
(19-12-2022, 04:26 AM)arkady1964 napisał(a): sporo innych Box-ów lepszych od Xiaomi Mi Box S.

Podasz kilka przykładów?

A polecicie jakiś płatny stream żebym miał chociaż ofertę naziemnej? Za co warto zapłacić?
Ja polecam używany play now box 3

Podziękowali: fenek
Odpowiedz
Czy na takich boxach od "oparatów" bez problemu zainstaluję jakieś modowane apki typu alterntywny YT itp, czy to jest jakoś poblokowane?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości