Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocje na androidowe boxy
Tak, bez problemu.

Podziękowali: fenek
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



(19-12-2022, 12:14 PM)fenek napisał(a): Czy na takich boxach od "oparatów" bez problemu zainstaluję jakieś modowane apki typu alterntywny YT itp, czy to jest jakoś poblokowane?
Tak bez problemu zainstalujesz co chcesz
Odpowiedz
(19-12-2022, 11:21 AM)fenek napisał(a):
(19-12-2022, 04:26 AM)arkady1964 napisał(a): sporo innych Box-ów lepszych od Xiaomi Mi Box S.

Podasz kilka przykładów?


Przecież na tym Forum nie brakuje przykładów np. Nokia Android TV Streaming Box 8000, play box now 3, Mecool KM2 Plus Amlogic 905X4-B Widevine L1, jest to sprzęt lepszy od Xiaomi Mi Box S...

Z pewnością lepszy jest też Box od Canal+, jak pisałem mam oba urządzenia już dłuższy czas i moim zdaniem Box Canal+ jest lepszy pod każdym względem od Xiaomi Mi Box S.

Pozdrawiam

Edit. Podane powyżej Box-y to są przykłady, ale z mej strony  polecić mogę tylko ten Box Android TV, który użytkowałem i bez problemów dalej użytkuje tj. Canal+ Box. Oczywiście nie zmienia to faktu, że inne Box-y polecane przez użytkowników Forum również są godne uwagi.
Odpowiedz
Czytam właśnie że aktualizacją boxa zabrano możliwość odbioru DVB-T2 a to był główny powód wymiany MiBox S 4K na coś innego.

[Obrazek: kUSNHsnl.png]
Odpowiedz
(19-12-2022, 06:49 PM)fenek napisał(a): Czytam właśnie że aktualizacją boxa zabrano możliwość odbioru DVB-T2 a to był główny powód wymiany MiBox S 4K na coś innego.

[Obrazek: kUSNHsnl.png]


Nie daję wiary w to info, nie mogę tego jednak sprawdzić. Co prawda mam Canal+ Box z DVB-T2, ale telewizję, w tym sygnał antenowy mam tylko z kablowej Vectry...

Może na Forum w tej sprawie, użytkownicy telewizji naziemnej DVB-T2 z Box-a Canal+ udzielą Ci sprawdzonych informacji.



(18-12-2022, 02:55 PM)fenek napisał(a):
(18-12-2022, 01:53 PM)woland357 napisał(a): Box od Xiaomi nie spełnia oczekiwań? To chyba najlepszy w tej chwili sprzed tej firmy na rynku przystawek.

Może nie że nie spełnia bo używam go rzadko, chciałem sobie cos kupić na Mikołaja.
Szukam też coś żebym miał naziemną w tym bo mam TV bez nowego standardu a w Xiaomi to pewnie nie możliwe mieć naziemną?


Xiaomi Mi Box S nie ma wbudowanego dekodera DVB-T2... 

Oczywiście, że niemożliwy jest odbiór telewizji naziemnej z sygnału antenowego. Box musi mieć wbudowany tuner DVB-T2 oraz wejście antenowe dla anteny naziemnej.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie musi tak koniecznie mieć głowicy własnej , sam mam odbiór DVB-T2 na Shield ze streamu z tunera naziemnej i satelitarnej. Można też skorzystać z SAT>IP jeśli ma się dostawce czy odpowiedni tuner.
To najprostsza opcja mieć naziemną w każdym dowolnym boxie bez głowicy.

Nic nie zablokowano bo tego trzeba aktualizacji systemu a nie aplikacji. Nie ma tylko osobnej zakładki dla TV naziemnej i tyle tych blokad.

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
REKLAMA:



(19-12-2022, 07:33 PM)Ktosi napisał(a): Nie musi tak koniecznie mieć głowicy własnej , sam mam odbiór  DVB-T2 na Shield  ze streamu z tunera naziemnej i satelitarnej.  Można też skorzystać z SAT>IP jeśli ma się dostawce czy odpowiedni tuner. 
To najprostsza opcja mieć naziemną w każdym dowolnym boxie bez głowicy. 

Nic nie zablokowano bo tego trzeba aktualizacji systemu a nie aplikacji. Nie ma tylko osobnej  zakładki dla TV naziemnej i tyle tych blokad.


Tak, ale jest to po prostu stream z internetu np. tak jak Canal+ stream z internetu, a nie bezpośrednio z satelity.

Tak też myślałem, to info o blokadzie DVB-T2 jest pomyłką, gdyż jest bardzo nieścisłe w informacji. 
Praktycznie telewizja naziemna w Box-ach Canal+ dalej działa...  Ktosi, dzięki za wyjaśnienie w sprawie działania DVB-T2 w Box-ach Canal+

Pozdrawiam
Odpowiedz
Akurat mam wszystko streamowane z tunera SAT + naziemna , nie korzystam z serwisów internetowych online. Obraz identyczny jak na boxie z głowicą. Po prostu mogę podłączyć box gdzie chce w domu i odbierać TV bez potrzeby ciągnięcia kabla od anteny wystarczy LAN czy WiFi.

Z SAT>IP jest prościej, bierzesz boxa i działa wszędzie na świecie gdzie masz internet polska TV naziemna z Polski, znajomy ma zainstalowany pensjonacie Octopus NET M8 ( 12 klientów DVB-T2 ) to czasami korzystam.
W sumie mało korzystam bo dublują się kanały z satelity. Jedyne co lepsze to ostrzejszy i trochę lepszy jakościowo obraz naziemnej niż w transmisji z SAT na programach z wysokim bitrate.
Odpowiedz
(19-12-2022, 06:49 PM)fenek napisał(a): Czytam właśnie że aktualizacją boxa zabrano możliwość odbioru DVB-T2 a to był główny powód wymiany MiBox S 4K na coś innego.

[Obrazek: kUSNHsnl.png]
 Mam canal+ Boxa nic nie zostało ubite ! Po prostu zlikwidowali zakładkę  "Kanały telewizji naziemnej " i wrzucili kanały z naziemnej do "Live TV " tam gdzie są też satelitarne to dvb-t macie na samym dole ( trzeba zjechać ) W sumie nie wiem po co to zrobili . Żeby bardziej ukryć możliwość odbierania dvb-t w każdym razie kanały tam są trzeba tylko pogrzebać . Ludzie nawet nie sprawdzili i sieją dezinformacje poprostu .  Aktualizację robiłem jakiś tydzień temu jak coś chyba świeższej nie było .

Podziękowali: arkady1964
Odpowiedz
(19-12-2022, 08:27 PM)Ktosi napisał(a): Akurat mam wszystko streamowane z tunera SAT + naziemna

I to masz na czym na H9s se który posiadasz?

(19-12-2022, 07:05 PM)arkady1964 napisał(a): Oczywiście, że niemożliwy jest odbiór telewizji naziemnej z sygnału antenowego. Box musi mieć wbudowany tuner DVB-T2 oraz wejście antenowe dla anteny naziemnej.
Pozdrawiam

Wiem, pytałem pod kątem jak mieć kanały naziemnej nie mając wbudowanego DVB-T2, za pomocą streamingu itp.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości