Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
@kamilo23 Jak dokładnie nazywa się ten program? Znajdę go w sklepie play?
Odpowiedz
REKLAMA:



Program o który pytasz to : Live Channels_1.28

Po aktualizacji u mnie nie ma zakładki "Naziemna" (czy tak jakoś było) ale kanały TV naziemnie są na końcu w zakładce "Wszystkie kanały". Bez problemu działają w Live Chaaels.

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
@domi12 Dziękuję. W tej aplikacji się odtwarza.
Odpowiedz
pytanie trochę z innej mańki ale dla laika - jak wywalić te apkę od canal+ żeby startował sam LM Wolfa a tam już sobie ustawię 3 apki które mnie interesują? LM wolfa zainstalowany ale działa tylko jako apka po odpaleniu LM Canal+
Odpowiedz
Wyłącz domyślny launcher: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
tyle to wiem tylko jak bo jak czytam to"
===================
Procedura:
Upewnij się, że wyszukiwanie głosowe z pilota działa poprawnie (może pomóc, gdy zrobisz coś nie tak)
Zainstaluj alternatywny Launcher.
Pobierz jeden z polecanych , ponieważ są one prawidłowo wykrywane. (Jeśli chcesz używać innego nieprzetestowanego zalecam, aby na czas ustawiania mieć zainstalowany także jeden z polecanych. Pomoże to uniknąć czarnego ekranu w razie, gdy wasz launcher okaże się niewspierany.
Uwaga. Przed uruchomieniem Launcher Managera zainstaluj alternatywny launcher inaczej będziesz mieć czarny ekran i będzie potrzebny reset przez recovery, co nie jest takie proste w tv boxach od operatora.
Otwórz Launcher Manager. Aby włączyć niestandardowy launcher w sekcji "Launcher Options", wybierz "DISABLE STOCK LAUNCHER".
Podczas pierwszego użycia aplikacji pojawi się okno "CONNECTION FAILED, kliknij "OPEN ADB SETTINGS" i włącz "DEBUGOWANIE USB / DEBUGOWANIE SIECI" i Naciśnij przycisk WSTECZ. Jeśli nadal pojawia się ten błąd uruchom ponownie urządzenie.
Naciśnij przycisk HOME (domek). Jeżeli mamy zainstalowany więcej niż jeden launcher pojawi się okno wyboru z menu uruchomienia możemy wybrać: TYLKO RAZ - uruchamia launcher tylko jednorazowo ZAWSZE - wybrany launcher zostaje zapamiętany jako domyślny na tym urządzenia.
================
to nie jest to napisane dla laika Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



Przecież jest napisane krok po kroku właśnie dla laika.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
ostatnio zauważyłem ze box ma prędkość wifi 5gb maksymalnie 120mb/s czy to normalne dla tego boxa czy coś mi się uszkodziło? tivimate również nie chodzi płynnie ;/ oraz nie działa nagrywanie w tivimate (nagrywa krotki kawałek na początku i później przestaje)

ewentualnie jak sformatować całkowicie box ( jak z fabryki )??
Odpowiedz
Najpierw to sprawdź czy to nie wina routera.

Wystarczy reset boxa.
Odpowiedz
(25-12-2022, 03:04 PM)Ktosi napisał(a): Najpierw to sprawdź czy to nie wina routera.

Wystarczy reset boxa.
robiłem reset router, a na laptopie prędkość jest ok .reset boxa nie pomaga;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości