Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sweet.tv - problem
#1
Witam,
mam problem z zalogowaniem się do repo Sweet.tv w Kodi Nexus. Loguję się poprzez konto Google.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie ma takiego repo jak sweet.tv, poza tym - w kodi brak jest możlwości łączenia się z repozytoriami wymagającymi logowania.
Pewnie chodzi ci o wtyczkę od mbebe dop tej platformy - ale to lepiej pytać u niego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
U mnie też nie działa logowanie przez google, więc prawdopodobnie wtyczka nie obsługuje takiego logowania.
Odpowiedz
#4
Ja tam nie wiem i o nic nie podejrzewam włodarzy sweet tv, ale skoro żeby oglądać za free te około 100 kanałów przez czas od 14 dni do 30 (różnie to jest napisane) wystarczy zamiast email wklepać dowolny ciąg znaków pamiętając tylko żeby @ się w nim znalazła i o domenie com na końcu, hasło to wiadomo ze przypadkowa seria znaków, klikamy zaloguj i już działa. We wtyczce jest dokładnie tak samo, bez wstępnej rejestracji wystarczy wklepać byle co (Edit: Coś się zmieniło i we wtyczce tv się nie odpala) . Mając to na uwadze nigdy ale to nigdy bym się tam nie zalogował swoim kontem googla ani tym bardziej bym nie płacił. Ot takie przemyślenia

Podziękowali: lolo99, waldi22
Odpowiedz
#5
Wprawdzie na Kodim  kanały TV się nie odpalają, mam tam komunikat po węgiersku, żebym się zarejestrowała na Słowacji, ale za to w przeglądarce bardzo dobrze wszystko działa i ładnie wygląda.
Odpowiedz
#6
(28-02-2023, 11:05 AM)szopns napisał(a): Ja tam nie wiem i o nic nie podejrzewam włodarzy sweet tv, ale skoro żeby oglądać za free te około 100 kanałów przez czas od 14 dni do 30 (różnie to jest napisane) wystarczy zamiast email wklepać dowolny ciąg znaków pamiętając tylko żeby @ się w nim znalazła i o domenie com na końcu, hasło to wiadomo ze przypadkowa seria znaków, klikamy zaloguj i już działa. We wtyczce jest dokładnie tak samo, bez wstępnej rejestracji wystarczy wklepać byle co (Edit: Coś się zmieniło i we wtyczce tv się nie odpala) . Mając to na uwadze nigdy ale to nigdy bym się tam nie zalogował swoim kontem googla ani tym bardziej bym nie płacił. Ot takie przemyślenia
Mimo, że wygląda jak tani piracki serwis, jest to legalny twór i nawet im zapłaciłam te kilka złotych, ale kartą wirtualną, z której nie da się nic ukraść. Fakt, że możliwa jest rejestracja nawet na fejkowe maile, ale to raczej wynik niedopracowania polskiej wersji.

Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Szkoda ze w kodi nie działa, u mnie tez jest coś po węgiersko
Odpowiedz
#8


Podziękowali: lolo99, waldi22
Odpowiedz
#9
(04-05-2023, 09:47 AM)szopns napisał(a):
(03-05-2023, 10:29 PM)Marek napisał(a): Szkoda ze w kodi nie działa, u mnie tez jest coś po węgiersko
Działa
Faktycznie już działa.
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości