Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Znajduje filmy. Seriale musi zaciągać ci z cache. API justwatch się zmieniło. To na którym był oparty fanfilm do tej pory nie działa. Nowego API nie ma, więc są próby pozyskania danych w inny sposób. Prace są w toku, jak będą zakończone i przejdą testy to wyjdzie nowa wersja fanfilm.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Przekaże we właściwe miejsce. Dzięki.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam.
Jest mozliwosc dodania opcji konta filman chodzi mi o logowanie sie do swojego konta premium na filman
Odpowiedz
Nie, nie ma takiej możliwości.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Od jakoś 2 tygodni występuje u mnie problem z odtwarzaniem oglądam i nagle przeskakuje do przodu o kilkanaście sekund, jak cofnę 10 sekund to cofa kilka minut, potem dam 10sekund do przodu to znowu cofa kilka minut.
Ustawiłem wszystkie rozdzielczości na białą listę do tego automatyczne dopasowanie przed uruchomieniem i nadal to samo
Odpowiedz
REKLAMA:



I zapomniałeś podać o to co zawsze prosi Tomek z pierwszego posta tego tematu. Więc zapraszam do pierwszego posta
Odpowiedz
Tylko że to nie ma nic wspólnego z fanfilm. Fanfilm nie odpowiada za odtwarzanie. Nie steruje nim. To problem z kodi. Ale oczywiście olane to o co proszę więc jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa to wymiana baterii w pilocie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam
Chciałbym zapytać, czemu FanFilm, dla z serwisu TB7 pokazuje tylko źródła z hostingu WPLIK?
Odkryłem, że wtyczka korzysta z adresu "tb7.pl/mojekonto/szukajka" a strona www z adresu "tb7.pl/mojekonto/szukaj"
Np. film "peter pan and wendy" - strona pokazuje źródła także z hostingów EGOFILES oraz WRZUCAJ.
Wtyczka jakby wybiera i pokazuje tylko pierwszy link z listy jeśli pozostałe pozycje mają taką samą długość, ale może warto było, aby pokazywał także pozycje z innych hostingów.
Np. dla podanego tytułu filmy jako przykład, źródeł dla najlepszej jakości filmu o wielkości 10,44GB jest 7 z WPLIK oraz po 1-dnym w EGOFILES i WRZUCAJ - może warto byłoby tak zmodyfikować wtyczkę, aby pokazała w tym przypadku 3 pozycje? (obecnie pokazuje jedną).
Nie testowałem tych hostingów, więc nie potrafię powiedzieć czy warto, bo może tylko WPLIK jest najlepszy i dlatego tak twórcy Fanfilm zaprogramowali wtyczkę.
Z góry dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz
To wynika z ograniczeń jakie ma tb7. Ma odrębną wyszukiwarkę dla fanfilm, która zwraca wyniki tylko z wplik. Inne serwisy dostępne w tb7 mają zbyt długi czas odpowiedzi i kodi sobie z nimi nie radzi przy wyszukiwaniu przez fanfilm. Nie do ominięcia na chwilę obecną.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości