Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Przecież ten serwis jest od dawna już - wypadałoby sprawdzić przed prośbą. Niestety często chowa się za cloudflare więc fanfilm nie ma możliwości jego przeszukania. Na chwilę obecną działa
[Obrazek: nTu5OwPl.png]
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:





Podziękowali: Toov, Tomek, EMR9


Załączone pliki
vizjer.zip
Rodzaj pliku: .zip
Ilośc pobrań: 41
Rozmiar: 2.54 KB
1
Odpowiedz
Dzięki wielkie. Będzie w kolejnej wersji.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
NIE RADZĘ SOBIE. Brak dostępnych zródeł ale tylko w hd seans i iitv. próbuje uruchomić serial krzyk i za cholerę nie mogę, wykupiłem konto na tb7 ale no jednak nie ma tam krzyku. czy da się coś zrobić?

-Wersja wtyczki 2023.08.01.1
-Wersja modułu PTW 2023.08.01.1

-cache wyczyszczone, sprawdziłem tez js2py, tam mam wszystko ok, Resolve URL. tez ok
Odpowiedz
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Jak pobierać w fanfilm na dysk filmy?, w ustawieniach nie mam pobierania, ani jak wskazać ścieżkę.
Odpowiedz
REKLAMA:



Jak nie masz pobierania... Kurcze - wystarczy przewinąć listę ustawień do odpowiedniej pozycji:[Obrazek: SLVPvksl.png]

Podajesz ścieżkę zapisu dla filmów i seriali (wymagane obie). Jeśli źródło pozwala na pobieranie to pobierze.

Podziękowali: rysiekriedel
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
(04-08-2023, 10:56 PM)xnosborx napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.?

Pozdrawiam.

Jasne, nieco przerobiona, teraz również wyszukuje serialeJak to zainstalować na kodi korzystając z aplikacji kodi na android tv?
Odpowiedz
Na ten moment, trzeba samemu skopiować plik do folderu, gdzie przechowywane są pliki od wtyczki FanFilm.
W Androidzie, dla tego pliku, folder docelowy to: /storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.fanfilm/resources/lib/sources/pl/
W Androidzie można skorzystać np. z aplikacji X-plore (dostępna w sklepie Google Play) i być może włączenia dodatkowo w opcjach programu pokazywanie ukrytych plików (aby dostać się do podfolderu ".kodi" )
W tej aplikacji możesz skopiować plik z:
- folderu udostępnionego w twojej sieci domowej
- lub dysku GoogleDrive
- albo z pendriva.

Czyli:
  1. Pobierasz najpierw plik na swój komputer, rozpakowujesz pobranego zip'a i zapisujesz plik vizjer.py - np. na pendriva
  2. Na telewizorze ściągasz aplikację X-plore ze sklepu, i po uruchomieniu kopiujesz plik np. z pendriva do podanego wyżej folderu.

Jak tak wgrywam sobie poprawki na swoim telewizorze, zanim wyjdą oficjalne wersje.
Odpowiedz
Czy komuś też przestało działać pobieranie filmów i seriali w fanfilm? Mam poprawnie ustawione wszystkie foldery do pobierania, a i tak pobiera pliki, których nie da się odtworzyć. Co jest grane?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: marcino2404, 2 gości