Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...kontrowersyjne VAVOO znów odżyło!...
#11
(23-10-2023, 07:02 PM)geglus napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Po zainstalowaniu go musisz wejsc w ustawienia tej apki i najpierw wykonac: "storage sharing permission" 
i zainstalowac jeden po drugim nastepujace pakiety:

apt update
apt upgrade -y
apt install -y wget

Na konsoli Termuxa z rozkazem: mkdir zalozyc folder o nazwie: com.termux, najlepiej na root-directory (w katalogu glownym).
To byloby na poczatek. 
Jesli udalo Ci sie to zrobic, to daj mi znac, mam juz przygotowane moje pakiety + opis do tego.

Ale to juz na PW

Powodzenia 
i pozrawiam Smile 




[url=https://github.com/termux/termux-app/releases/tag/v0.118.0][/url]

Podziękowali: yami
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Coni, bardzo dziękuje za poświęcenie czasu i podzielenie się wiedzą. Jasno opisaleś kolejne kroki, i muszę powiedzieć, że wszystko działa jak należy na moim starym minixie u9 ze slimboxtv.
Odpowiedz
#13
To sie ciesze.  Wink (Nie tylko u Ciebie!)

W miedzyczasie ruszyl nowy projekt na ten temat. ( z dodatkowym Video.m3u8 + serie.m3u8)

Pozdrawiam
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#14
Dzięki @coni ja również ożywiłem mojego tableta "M40". Wszystko działa jak opisałeś.
Dziękuję!
Odpowiedz
#15
Thumbs Up 
(28-10-2023, 10:54 PM)yami napisał(a): Dzięki @coni  ja również ożywiłem mojego tableta "M40". Wszystko działa jak opisałeś.
Dziękuję!

[Obrazek: thumbsup.png] Wink
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#16
(22-10-2023, 11:09 AM)coni napisał(a):
(22-10-2023, 10:37 AM)geglus napisał(a): Witam coni. Byłem szczęśliwym posiadaczem aplikacji StubeBox v4 na android ,dzięki której mogłem oglądać PL TV ,niestety coś się posypało i aplikacja przestała działać. Bardzo interesuje mnie Twoje rozwiązanie ,niestety nie posiadam wiedzy na temat wyciągania listy m3u przez aplikację Termux. Mam już zainstalowaną tą aplikację ale nie wiem jak użyć w niej programów start.sh itd. Czy mógłbyś nakreślić więcej szczegółów jak to zrobić? Potrafię operować listami m3u ,wiem z jakich elementów się składają. Będę ci bardzo wdzięczny za pomoc.
Witam,
dzieki za zainteresowanie.
Jak sie wyrobie, to postaram sie dzisiaj wieczorem, najpozniej jutro cos Ci podrzucic.
Milej niedzieli
Witam ponownie. Próbowalem rozszyfrować temat wyciagniecia m3u z Vavoo ale bez skutku. Co robie nie tak. Znalazem teamty podobne na GitHub ale są opisane ogólnie. Bardzo proszę o krótki tutorial jak to zrobić.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(23-10-2023, 07:02 PM)geglus napisał(a): Dzięki za chęci ,czekam Smile
Masz wyłączony system prywatnych wiadomości (PW) wiec wiadomość nie może zostać wysłana. Sprobuj to naprawic!
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#18
Witam wszystkich. Niestety nie udało mi się rozwiązać problemu z Vavoo poprzez sposób ,dzięki któremu mógłbym użyć Vavoo jako plik m3u. Na szczęście znalazłem sposób na niemieckim forum jak mogę uruchomić programy telewizyjne. Wystarczy zainstalować KODI (może być 20.2 Nexus) na dowolnym urządzeniu i pobrać repo z: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Po pobraniu wystarczy zainstalować repo z pliku zip jako dodatek. W dodatkach pojawi się Vavoo.to ,następnie wchodzimy w Live TV ,wybieramy Poland i mamy ponad 200 kanałów. Puki co wszystko działa, jak długo - nie wiem. Miłego oglądania
Odpowiedz
#19
Thumbs Up 
(30-10-2023, 07:26 AM)geglus napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Po pobraniu wystarczy zainstalować repo z pliku zip jako dodatek. W dodatkach pojawi się Vavoo.to ,następnie wchodzimy w Live TV ,wybieramy Poland i mamy ponad 200 kanałów. Puki co wszystko działa, jak długo - nie wiem. Miłego oglądania

Witam,
to akurat nie najnowsza wersja (plugin.video.vavooto-5.8.6.zip) ale jesli chodzi i Ci to wystarczy to jest okay.

To co ja Ci proponuje to nowy projekt (Live TV bez Kodi)
Ma on calkiem inne mozliwosci i duzo wieksze zalety.

Ale najwwazniejsze jest to, ze programy na kodi Ci chodza.

zycze powodzenia [Obrazek: thumbsup.png]

Pozdrawiam
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
#20
@geglus  Proszę bardzo.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Masz od razu przykład jak ma wyglądać lista m3u dla  IPTV SC. Pozdrawiam i miłej zabawy Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości