Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arctic: Zephyr 2 - Resurrection
OK!  Z tego wszystkiego coś mi się pomieszało... Przepraszam  
@DenDy, gdyby tę funkcję dało się implikować do AZ2:R byłoby bardzo dobrze... Zależy mi na tym.  Wielkie dzięki, że się tym zajmiesz, może uda się to zrobić w skórce AZ2:R   Smile

Powodzenia!
Odpowiedz
REKLAMA:



@arkady1964 dodałem, tak jak jest w AH2. Wersja testowa -> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. | By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Potestuj i daj znać. Nie musisz sprawdzać na obu wersjach kodi, wystarczy na jednej.

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
Smile 
@DenDy, To jest na pewno to!
Sprawdziłem na Nexusie w Android TV funkcja działa naprawdę pięknie.

Dzięki, Twoja praca nad tą funkcją zakończyła się pełnym sukcesem!   Smile

Sprawdzę jeszcze na Nexusie zamykanie aplikacji, dam znać za parę minut.
Odpowiedz
Gratuluje @DenDy i życzę powodzenia Big Grin

Podziękowali: DenDy, arkady1964
1
Odpowiedz
Smile 
Po ostatnich zmianach w skórce Arctic Zephyr 2: Resurrection, które wprowadził @DenDy (w tej zawsze dobrej skórce na Kodi), ta skórka może okazać się prawdziwym ZŁOTYM GRAALEM wśród skórek Kodi...

Wielkio szacun dla @heppen_  autora świetnych skórek do Kodi w tym Arctic Zephyr 2: Resurrection oraz @DenDy, ponieważ dzięki niemu skórka  Arctic Zephyr 2: Resurrection wciąż żyje i ma się coraz lepiej.   Smile

Arctic Zephyr 2: Resurrection obecnie staje się zdecydowanie jedną z najlepszych skórką na Kodi, bardzo polecam tę skórkę dla wszystkich fanów Kodi.

Pozdrawiam


Biorę się za ostatnio sprawę tj. zamknięcie aplikacji. Za chwilę dam znać, czy działa, ale funkcja z paskiem postępu była dla mnie najważniejsza...
Odpowiedz
Dzięki @arkady1964 doceniam, ale zrobiłem dokładnie to co @DenDy - korzystałem z tej skórki więc wziałem się za działanie i zaczałem przeróbki. Dzięki temu żyje open source i soft będzie trwał dopóki ktoś z niego korzysta.

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
REKLAMA:



@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., niestety w Nexusie w menu Ustawienia Interfejsu > Start > Dostosuj menu główne w "Personalizacja menu startowego" nie mam opcji "Zamknij" lub "Koniec" i nie mam do czego  wybrać Akcja (przypisać akcję), która wyświetli się w menu startowym.

Jest to już ostatnia funkcja której mi brakuje w skórce AZ2:R tj. "Zamknij" lub ikonka Zamknij w Menu startowym skórki na Android TV.
Odpowiedz
To po prostu kliknij na "+" i utwórz nową pozycję.

Podziękowali: arkady1964
1
Odpowiedz
Smile 
@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., napisałeś "Ta drobna zmiana którą zrobiłem zadziała jedynie przy świeżej instalacji skórki, nie ma wpływu na już zainstalowaną.

Wejdź w:
Ustawienia -> Ustawienia skóry -> Start -> Dostosuj menu główne
Na liście zjedź na sam dół aż do "Zamknij" i zmień mu "Akcje".
Albo na Standardowe > Koniec (wtedy będzie ci się pojawiać menu zasilania), albo z "Polecenie kodi" sprawdź które zadziała."

oraz uzupełniłeś info:
 "To po prostu kliknij na "+" i utwórz nową pozycję."

No tak, właśnie to uzupełnienie informacji pozwoliło utworzyć mi skrót z etykietą "Zamknij" w Menu startowym.  Wszystko już jest OK.

DenDy, bardzo dziękuję za wszystko, skórka AZ:R z dodaną funkcją działa bardzo dobrze. Mam nadzieję, że dasz tę nowe wersje skórki obsługującą Nexusa i Omegę na Githuba, aby inni też mogli skorzystać z tej wspanialej skórki na Androidzie TV.  Smile

Pozdrawiam


Edycja. Dendy, sprawdziłem też skórkę AZ:R z dodaną funkcją na Kodi 21 Omega z tego linku, który ostatnio udostępniłeś tj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Powyższa wersja skórki AZ:R naprawdę działa super na Android TV.   Smile   Przetestowałem tę wersję oraz wcześniej wersję na Nexusa, myślę, że można je udostępnić na Githubie.
Jeszcze raz dzięki za Twoją pracę nad tą znakomitą skórką dla Kodi.
Odpowiedz
Smile 
Dzięki @DenDy za udostępnienie nowej wersji AZ2:R w wersji na Nexusa i Omegę na Githubie:   Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam


Edycja.  @DenDy, napisałeś, że "Teoretycznie repo juriala nie powinno być potrzebne, bo zależności powinno zaciągnąć z oficjalnego repo kodi.
Oczywiście repo juriala nie przeszkadza, a jedynie pomaga, bo z jakiegoś powodu do oficjalnego repo kodi nie jest wrzucana najnowsza wersja TMDBHelpera."

No cóż, trudno mi powiedzieć co się dzieje podczas instalacji, ale znowu przy instalacji na Android TV skórki AZ2:R, nie dało się zainstalować skórki AZ2:R z powodu braku zależności. Po zainstalowaniu jurialmunkey Repository:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Instalacja przebiegła już bez żadnego bez przeszkód... Zaznaczam, że dla mnie nie jest to żaden problem, po prostu opisuję powstałą sytuację i co pomogło przy instalacji skórki.

Używam skórkę AZ2:R na Kodi kolejny dzień, nie zauważyłem żadnych problemów.   Smile
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości