Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM9
#1
Zauważyłem takie oto cudo:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
powiedzcie czym to się różni w porównaniu do m8s pro l. Mam m8s pro l i się zastanawiam nad kupnem drugiego. A tern prawie 100zł tańszy.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ten z linku jest na najnowszym Soc "Amlogic S905X2" czyli następcy S905X, ma sporo usprawnień - lepszy dekoder video,HDMI2.1, szybszą pamięć DDR4,USB 3.0 i pewnie jeszcze jakieś bajery.
Widzę jednak dwa mankamenty mianowicie chyba nie ma na s905x2 żadnego romu z ATV na ten moment.
Druga sprawa to chyba brak wsparcia dla core/libreelec ?
Po za tym fajny box ma widevine l1 więc netflix w HD powinien działać.
Odpowiedz
#3
Właśnie ucegliłem m8s pro w. Zastanawiam się nad kupnem tego modelu. Kilka pytań: Czy do tego pilota mogę zaprogramować włączanie i wyłączanie tv? Nie widzę dedykowanych klawiszy jak w moim tanim pilocie z pro w. Drugie pytanie: czy można na nim bez kombinacji (złe doświadczenia z ucegleniem) zalogować się do konta google?
Odpowiedz
#4
@belin12     Miałem przez chwilę pilot do obsługi głosowej przy mi boxie. Nie używało mi się tego zbyt dobrze. Może dlatego że chciałem chrome'a a obsługa jego bez myszy jest ciężka, bo nie dedykowanej apki na AndroidTV. Nie kojarzę żeby tamten był programowalny. Teraz używam takiego:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  do M8S PRO L. I ten ma programowalne 5 przycisków. Choć namęczyłem się z zaprogramowaniem.
Nie widzę problemów z logowaniem do google w M8S PRO L.

@jon1022 po zabawie z telefonem, gdzie soft zaczął szwankować przestały mnie cieszyć takie zabawy, choć wcześniej robiłem to często. Jedynie dziwi mnie bo jak znalazlem jakieś porównania to S912 (czyli M8S PRO L) jest niby lepszy, jeśli chodzi o jakieś kodeki itp...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
tak jakby właśnie S905X był trochę nowszy ale S912 lepszy, szybszy.
Odpowiedz
#5
(12-11-2018, 02:29 PM)jon1022 napisał(a): Widzę jednak dwa mankamenty mianowicie chyba nie ma na s905x2 żadnego romu z ATV na ten moment.
Czy to znaczy, że ten box śmiga na "normalnym" Androidzie, a nie ATV?
Odpowiedz
#6
(13-11-2018, 08:54 AM)michaił napisał(a):
(12-11-2018, 02:29 PM)jon1022 napisał(a): Widzę jednak dwa mankamenty mianowicie chyba nie ma na s905x2 żadnego romu z ATV na ten moment.
Czy to znaczy, że ten box śmiga na "normalnym" Androidzie, a nie ATV?

Nie jestem pewien na 100% - niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale boxy od mecool chyba wszystkie mają standardowo zwykłego androida z nakładką upodabniającą do ATV.
Na te starsze modele powstały romy ATV stworzone przez ludzi z forum freaktab...
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Teraz już wszystkie Mecoole przychodzą z Android TV.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
dobrze wiedzieć Smile
Odpowiedz
#9
na moje to mój ma ATV. Ale jak trzeba to spr, tylko podpowiedź jak Smile
Odpowiedz
#10
Hejka Smile
Zamówiłem KM9 na Aliexpress, łącznie wyszedł mnie 213PLN. Planowałem kupić M8S PRO L (3GB/32GB) z voice control ale wygrał nowy chipset.
Mam nadzieję, że S905X2 będzie wydajniejszy niż leciwy już S912, a przynajmniej podobnie wydajny. W sieci piszą, że ten nowy procek wykręca ponad 83000 w Antutu.W każdym razie na bank będzie wydajniejszy od mojego Xiaomi MiBox-a 4 Wink
Macie może jakieś linki do porównań GPU: Mali T820 z nowym Mali G-31 mp2 ???

Jak przyjdzie i go przetestuję to dam Wam znać czy było warto.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości