Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Pliki na GitHub:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.143 MB
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.144 MB
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.144 MB
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.144 MB
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.143 MB
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Który z tych plików należy wgrać (według waszego sposobu z 1-ej strony) na kartę aby uzyskać CoreELEC dla Tanix TX3 Max Amlogic S905W 2G/16G?
REKLAMA:



CoreELEC-Amlogic.arm-9.0.0-Generic.img.gz 143 MB
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
PO zgraniu na sd card odpala się, ale przywiesza się. Pewnie to nie karta klasy 10.
Zamówiłem micro sd klasy 10 zobaczymy.
O ile kupiłeś kartę z sandisk lub Samsunga to będzie lepsza szybkość dla amlogic.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Udało mi się zainstalować CoreElec na HDD, na którym mam filmy. System startuje z HDD na AML905X i chodzi bardzo szybko i dobrze. Bez karty SD.
REKLAMA:



Miałem nadzieję że na urządzeniu h96 pro plus coreelec uruchomiony z karty pamięci class 10 kingstone przyspieszy urządzenie, a jest wręcz odwrotnie strasznie tnie, z płynnością jest tez nie najlepiej.
Dziwne, nie spotkałem się jeszcze aby CE chodził gorzej od Androida. Próbowałeś inną kartę?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(23-02-2019, 01:39 PM)Maniek78 napisał(a): Miałem nadzieję że na urządzeniu h96 pro plus coreelec uruchomiony z karty pamięci class 10 kingstone przyspieszy urządzenie, a jest wręcz odwrotnie strasznie tnie, z płynnością jest tez nie najlepiej.

Mam dokładnie to samo urządzenie tylko z kartą sundiska i żadnych problemów z płynnością i zacinaniem.
Wcześniej miałem kartę class 4 kingstone myślałem że z nią jest problem więc nabyłem nową class 10 na obu jest identyczna sytuacja, spróbuję jeszcze innej karty użyć, aczkolwiek może być to problem z czytnikiem lub samym urządzeniem czas pokaże.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości