Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Przez ssh na telefonie patrząc jest ta ścieżka i folder kodi. Jedynie na boxie jak jestem w ustawieniach iptv recorder tego folderu nie widać i innych z kropką na początku. Nie wiem jak to ugryźć

Iptv Prv simple Client może być wyłączony przy działaniu tego recordera?
# Kodi rządzi #
REKLAMA:



Ustawienia/ Media/ Ogólne/ Pokazuj ukryte pliki i foldery  pstryk Wink na ogólne najlepiej mieć wszystko włączone np : Pokazuj folder nadrzędny to taki co ma .z przodu. Pozdrawiam.
Sory za pomyłkę. Miało być " co jest z przodu". Pomyślałem ale nie napisałem Smile. Folder nadrzędny to ten co jest z przodu najczęściej ten co jest bezpośrednio zapisany na dysku. A chodziło mi o Folder ukryty .Kodi, który jest Folderem nadrzędnym dla folderu addons w którym znajduje się następnie folder podrzędny tools.ffmpeg-tools. A folder tools.ffmpeg-tools znowu jest nadrzędnym dla folderu bin. Ufff chyba wybrnąłem Wink
PVR IPTV Simple Client może być wyłączony tylko w IPTV Recorder wpisz listę m3u z EPG. I tak jak sky02 napisał włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów.
Foldery i pliki z "." przed nazwą są domyślnie ukryte.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(01-05-2019, 07:54 AM)sky02 napisał(a): np : Pokazuj folder nadrzędny to taki co ma .z przodu. Pozdrawiam.

Ten co ma kropkę z przodu to właśnie ukryty i żeby taki zobaczyć to trzeba zaznaczyć opcję Pokazuj ukryte pliki i foldery. Jak mamy dostęp do boxa przez ftp to aby zobaczyć pliki i foldery z kropką z przodu też trzeba taką opcję zaznaczyć w programie do ftp.
Zgadza się, tylko że adrt8v musi tę ścieżkę odnaleźć w Kodi, a nie przez SSH czy FTP żeby wskazać wtyczce gdzie jest binarka ffmpeg. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wszystko się zgadza. Chodziło mi o to, że kropka nie oznacza folderu nadrzędnego. Smile
REKLAMA:



No i o to chodziło. Dzięki

Tyle, że chyba nie potrafię za Chiny tego obsłużyć. Wpisałem e external m3u adres swojej listy, a w xml adres epg. Nie wiem jak dokładnie teraz wybrać program który ma się nagrywać. Macie tutorial jakiś?

Po wejściu na stronę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jak wezmę download to pobierze mi się odpowiedni ffmpeg na mojego boxa? Tzn zoomtak t8v i z coreelec.
# Kodi rządzi #
Wchodzisz we wtyczkę IPTV Recorder i tam masz kanały, które dodałeś i możesz je nagrywać. Możesz ustawić aby nagrywało się jednorazowo, codziennie, co tydzień itp.
FFMPEG już masz zainstalowane to właśnie ta ścieżka prowadzi do FFMPEG, którą podałem wyżej. Jak już Ci się udało wskazać plik ffmpeg to możesz nagrywać.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Witam wszystkich kodowiczów .
Panowie mam taki wynalazek Droibox nano justop  na podzespołach 
Amlogic S905x 1gb ram /8gb rom 
wgrałem na no openelec 9.0 bez problemu , lecz moja wiedza zagineła na konfiguracji pilota 
plik dtb skopiowałem gxl_p212_1g oraz skopiowałem z androida etc plik remote control .
Ale pilot i tak nie działa tak jak powinien , da się włączyć odtwarzacz oraz strzałką w lewo da się chodzić w dół .
Może ma ktoś takiego boxa i ma gotowy plik dtb do pilota ? Lub umiał by zrobić.


Załączone pliki Miniatury
   
(01-05-2019, 09:16 AM)mjw napisał(a): Wchodzisz we wtyczkę IPTV Recorder i tam masz kanały, które dodałeś i możesz je nagrywać. Możesz ustawić aby nagrywało się jednorazowo, codziennie, co tydzień itp.
FFMPEG już masz zainstalowane to właśnie ta ścieżka prowadzi do FFMPEG, którą podałem wyżej. Jak już Ci się udało wskazać plik ffmpeg to możesz nagrywać.

Tak też zrobiłem. Pliki ffmpeg są jakieś różne? Bo ja pobrałem po prostu z głównej strony z download.
# Kodi rządzi #


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości