Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(22-05-2019, 11:02 AM)mjw napisał(a): Skonfigurować możesz wyłączanie ale włączanie jest zakorzenione w androidzie.

A jak włącze w TV HDMI CEC uruchomi włączenie boxa przy zmianie wejścia w TV ?
REKLAMA:



Powinno, zależy od tv
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jak już jesteśmy w temacie pilotów, to może ktoś wie, czy można gdzieś ustawić, aby box się nie uruchamiał razem z TV, tylko osobno z pilota dołączonego do boxa?
(22-05-2019, 11:08 AM)KrissKEJ napisał(a):
(22-05-2019, 11:02 AM)mjw napisał(a): Skonfigurować możesz wyłączanie ale włączanie jest zakorzenione w androidzie.

A jak włącze w TV HDMI CEC uruchomi włączenie boxa przy zmianie wejścia w TV ?

Nie.
W drugą stronę to działa (włączenie boxa odpala tv)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
zainstalowałem CoreELEC do m8s pro W 2/16, jednak mam problem bo sieć wifi nie chce działać, nieraz wyszukuje sieć w ustawieniach po czym po chwili znika. Raz udało się wgrać hasło do sieci, trochę mieliło, po czym znowu wszystkie sieci zniknęły i zabawa od początku. Dtb próbowałem na 212 i 281, za każdym razem dzieje się to samo. Macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić?
(26-05-2019, 10:47 AM)m.mietek napisał(a): zainstalowałem CoreELEC do m8s pro W 2/16, jednak mam problem bo sieć wifi nie chce działać, nieraz wyszukuje sieć w ustawieniach po czym po chwili znika. Raz udało się wgrać hasło do sieci, trochę mieliło, po czym znowu wszystkie sieci zniknęły i zabawa od początku. Dtb próbowałem na 212 i 281, za każdym razem dzieje się to samo. Macie jakieś pomysły co można jeszcze zrobić?

Też mam mecool m8s pro w i jest problem z wifi. Opcje masz dwie: albo po kablu albo karta wifi na USB.
REKLAMA:



takie pytanie mam mecool W i używam coreELEC na karcie SD i juz mam tam kodi wtyczki wgrane filmy ulubione itp i chcialbym teraz tak zrobić zeby wgrac to na boxa i uwolnić karte SD bez tracenia materiałów jak to zrobić najlepiej?
Wszystko jest wyjaśnione w pierwszym poście.
(31-05-2019, 10:47 AM)Lampardzino napisał(a): takie pytanie mam mecool W i używam coreELEC na karcie SD i juz mam tam kodi wtyczki wgrane filmy ulubione itp i chcialbym teraz tak zrobić zeby wgrac to na boxa i uwolnić karte SD bez tracenia materiałów jak to zrobić najlepiej?

Najlepiej zrób sobie backup wchodząc w CoreELEC Configuration > System > Utwórz kopię zapasową systemu i Kodi
Panowie (głupie pytanie) a czy w KODI idzie zmienić wielkość wyświetlanych napisów? Odtwarzam MKV.

Dobra nie było pytania XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości