Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Hdmi-cec działa, ale też nie uruchamia urządzenia.
REKLAMA:



To w takim razie bardzo prawdopodobne, że nie da się z tym nic zrobić. Do nowszych boxów z procesorem s905x2 da się "wstrzyknąć" w bootloader kod, który pozwala na zakodowanie włączania pilotem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Na pewno się nie da. Mam jedną sztukę bna stanie, i w żaden sposób mi się nie udało uruchamiać pilotem. Kiedy ja miałem, nauczyłem się nie wyłączać boxa... I ten stan trwa do dziś. Obecny box chodzi non-stop. To o wiele wygodniejsze niż czekanie na włączenie 20 sekund.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Witam, ja mam taki problem załóżmy że obejrzę jakiś film na tv (teleelevidenie), i później chcę przełączyć na inny program to nic sie nie odpala, jedynie restart urzadzenia pomaga, mój box to M8S pro L

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Masz te listę na innym urządzeniu też? Bo teleelevidenie działa na zasadzie zmiennych tokenów. Jeśli jakieś inne urządzenie pobierze listę to zmienia się token. I ta już pobrana lista wcześniej nie będzie działać. Nie musisz uruchamiać ponownie urządzenia tylko możesz wyczyścić dane w ustawniach w zakładce telewizja.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Raz probowalem odpalić tv na telefonie, ale to ze 3tygodnie temu teraz używam tylko kodi + teleelevidenie, może macie sprawdzone ustawienia?

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



Żadnych specjalnych ustawień nie robie, podaje listę, epg, ewentualnie archiwum.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Witam. Ja ustawiam tylko rodzaj listy dokładnie adres na. Lista odtwarzania MPEG-TS (M2TS) i w kodi język Poland by nie bawić się za każdym razem po zmianie kanału w zmianę strumienia audio.
mjw wyczyszczenie nie pomaga, trzeba wyłączyć box i włączyć i gra, np teraz obejrzałem program ciężarówką przez indonezje na discovery, i chcialem przełączyć na inny program, po chwili wywala na liste programow, wyczysciłem dane i to samo.

Czasem tez w takiej sytuacji urzadzenie się zatnie, i pomaga tylko wyjecie wtyczki

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka
Który obraz nightly pod H96 Max X2 czyli S905X2 ze strony coreelec?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości