Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Pierwszy sposób umożliwia tylko zainstalowanie CoreELEC na eMMC obok Android - dual boot.
Nowszy sposób (ceemmc tool) umożliwia zainstalowanie CoreELEC na eMMC (dual or single boot mode) czyli obok Android - dual boot - lub zamiast Android - single boot.
Czy dobrze rozumiem?

Edit:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wszystko opisane.
REKLAMA:



Na shoutboxie live stream Smile

Zainstalaowane
bez problemu poszło...

added support for multi channel pcm for G12 devices
- trzeba było na nowo ustawić domyślne urządzenia audio

Szybciej odpala netflixa... Na animacjach wyciska 1080p, na przyrodniczych lekko tnie...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Witam ponownie i ponownie proszę o pomoc.
Opisze sytuacje  cos tam robilem w coreelec, instalowałem wtyczki bodajże i nagle ścinka. wylaczylem urzadzenie od pradu ,wlaczam i nic,chialem podpiac  karte sd pod lapka pisze ze zabezpieczona, chyba sie zje...ala.kupilem druga , nagrałem obraz i teraz taka sytuacja..
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@Thomson_T chyba coś ci się źle obraz nagrał.
Upewnij się, że ściągnąłeś odpowiedni obraz dla twojego procesora i nagraj go jeszcze raz.
Jeżeli użyłeś "LibreELEC USB-SD Creator tool" to możesz jeszcze spróbować z rufusem.
Zły obraz - też mi się to raz zdarzyło.
BTW - ja zamiast rufusa polecam Etcher By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - jeszcze mnie nie zawiódł...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
witam ktory coreelec do wetek play 2 bo wgrywam nowy i mi nie idzie
REKLAMA:



@rakud29

CE: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
DTB: gxbb_p200_2G_wetek_play_2
(29-11-2019, 09:23 PM)jerzyk17 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wszystko opisane.
Nie mogę znaleźć, czy są jakieś ograniczenia przy korzystaniu z tej metody. Mam 950x2 i wyskakuje komunikat o nieobsługiwanym urządzeniu.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Proponuję dokładnie przeczytać cały oryginalny post:
Unsupported devices:
With the parameter x the ceemmc tool can be used for not by Team CoreELEC official supported devices. Any support request for not official supported devices will be ignored.
This is because Team CoreELEC does not own every device on the market available and so we can not confirm the tool function with the unsupported device!

Be warned: the tool maybe brick your device!

CoreELEC:~ # ceemmc -x Starting CoreELEC eMMC installation tool v0.1... System is not supported: g12b_s922x_beelink_gt_king! There is NO official support by Team CoreELEC if you continue to run this tool! Continue? [y]:
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Dzieki za pomoc. Faktycznie nie doczytałem.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości